Pán času - Lazarův experiment (2007) (epizoda)

Doktor se svou společnicí jdou na jistý galavečer kde starý blázen ukáže že se může stát opět mladým, dokud se to příšerně nezvrtne a doktor musí všechny zachránit.

Pán času - Zácpa (2007) (epizoda)

Zajímavé pokračování dílu s kočkami v nemocnici v daléké budoucnosti. Hodně dobrý plottwist.

Pán času - Šifra mistra Shakespeara (2007) (epizoda)

Skvělá epizoda, ukazuje se zde že Shakespear vlastně nebyl nějaký bůhví jaký génius ale tak trochu obyčejný člověk. Už to samotné by bylo super, ale k tomu tři zlé čarodějnice které chtějí každého zabít? Geniální

Pán času - Smith a Jonesová (2007) (epizoda)

Doktor spolu s novou kamarádkou se ocitnou i spolu s nemocnicí na měsíci. Čelí tam dvoum hrozbám. Geniální

Pán času - Soudný den (2006) (epizoda)

Spíše podprůměrné zakončení dobré série. Z docela zajímavého konceptu minulého dílu se vyvinuli cyberlidé, kteří jsou již v druhé sérii trapní a ohraní. Tři hvězdy pouze za konec který mi přišel velice dobrý.

Pán času - Armáda duchů (2006) (epizoda)

Dobrá episoda, kdy se snaží doktor přijít proč se všude objevují duchové. Lidé nakonec zjistí že za nimi nechodí jejich mrtví příbuzní, ale někdo jiný....

Pán času - Láska a nestvůry (2006) (epizoda)

Je hodně zajímavé se na Doktora skoro celý díl dívat z jiné perspektivy. Navíc díl také ukazuje co by se stalo kdyby parta nadšenců doktora zahlédla a chtěli by ho najít. Plus je zde slušný plottwist takže za mě super