Pán času - Ticho v knihovně (2008) (epizoda)

Hodně dobrá epizoda díky konstantnímu napětí, ale něco mi kazí dojem. Nejspíše to bude cliché typu přijde tam několik vojáků a všichni zemřou.

Pán času - Jednorožec a vosa (2008) (epizoda)

Zápletka nic moc, protože obrovská létajicí vosa je prostě divné i na doktora. Hodnocení zvyšuji díky super historickému provedení a samotné Agathy Christie

Pán času - Doktorova dcera (2008) (epizoda)

Z té lacinosti je mi na zvracení. Ze scénáře bych zvracel taky... Příšerné cliché a hlavně celkově hnusně provedené. Fuj

Pán času - Zvuk bubnů (2007) (epizoda)

Doktorův odvěký nepřítel se stane premiérem UK a snaží se zničit celý svět. Dobré

Pán času - Ani mrk (2007) (epizoda)

Teď přemýšlím jestli je toto podle mě nejlepší episoda Doctora Who, nebo druhá nejlepší episoda (ehm Heaven sent). Každopádně je to strop všech Doctorových dílů, lepší už to být nemůže; geniální zápletka, exceletní pohyby s časem a hlavně stálé napětí a strach. Wunderbar!

Pán času - Rodina krve (2007) (epizoda)

Klasické dokočování epizody, které u Doctora Who známe. Bohužel však i minulý díl stál za nic moc.

Pán času - Lidská povaha (2007) (epizoda)

Doktor si hraje na učitele aby zjistil že na ně chtějí zaútočit zlí strašáci. Koncept příšerný, ale Doktor to jako učitel vytahuje, i když v přítomnosti by to bylo daleko lepší, jelikož jako přísný učitel z 20. let je nic moc.

Pán času - 42 minut (2007) (epizoda)

Cliché kde Doktor musí pomoct blbečkům na vesmírné lodi, ale má pouhých 42 minut...