Star Wars: Poslední z Jediů (2017) odpad!

SJW WARS, fuck this shit. Dokoukáno jen z úcty k Marku Hamillovi a zesnulé Carrie Fisher.

Thor: Ragnarok (2017) odpad!

Bůh hromu paralyzován elektrošokem.

Batman a Harley Quinn (2017)

"Smells Like Discipline" :) Nečekal jsem tolik hlášek ani u filmu s Harley Quinn a rozhodně jsem nečekal druhý Mask of the Phantasm. Asi nebo i díky tomu jsem se skvěle bavil až do konce.

Transformers: Poslední rytíř (2017) odpad!

Bay dostal na hraní 200 mega a určitě se při filmování dobře bavil. Tak proč já musím v kině tak trpět?!

Spider-Man: Homecoming (2017) odpad!

Čekal jsem po sérii Amazing nějaké zlepšení, ale ono nepřišlo. Homecoming je stejně hloupý a navíc i nebetyčně únavný film. Krása Raimiho Spider-Mana byla i v tom, že se na něj mohl podívat kdokoliv. Homecoming je více zaměřený na mladší publikum a mě jakožto staršímu divákovi nemá vůbec co nabídnout. Snad jen tu nucenou diversitu, která je stejně tak otravná. Marvel se vypracoval do podoby, kdy mu stačí jen nalepit svojí jmenovku na cokoliv a dětičky mu to zbaští i s navijákem. Homecoming se inspiroval alternativní předlohou Ultimate Spider-Man, proto zdejší výkřiky o tom pravém Spider-Manovi působí úsměvně, aneb nevědomost je blažená :)

Mladí Titáni: Jidášova smlouva (2017)

Původní comics s parádní kresbou George Péreze si vzali na mušky animátoři a zasadili děj do přítomnosti. Jedná se o volnější adaptaci, která navazuje na ustálené animované univerzum. Děj filmu je oproti předloze více přímočařejší a dobře plyne. Motivace postav i jejich charaktery jsou smysluplné a proto by neměl mít problem i divák, který předchozí filmy neviděl. Animace je na dnešní poměry standardní, akční pasáže jsou animované velmi dobře. Snad jen hudební doprovod by mohl mít pár údernějších motivů.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Dlouhé, pitomé a nudné. I tak by se dalo charakterizovat tohle pokračování.