Moon Crash (2022) odpad!

Trapárna! Ty herce posbírali po hospodách? I divadelní kroužek mateřský školky by to zahrál líp...

Už je tady zas (2015)

Komedie? Z toho spíš mrazí. Němci trefili do černého. Vypovídá to o dnešní Evropě hodně. A trapná smutná vrba Merkelová... , pane jo, Němci už jí mají plný zuby.

Hurikán smrti (2013)

To byli herci??? I skolni divadelni krouzek prvnacku umi hrat lip a verohodneji! Jedinej bod davam za triky.

Ponecháni napospas (2000)

Do půlky filmu to vypadalo zajímavě. Taková sci-fi postkatastrofická atmosféra. Jenže pak se z toho stal totální náboženský patos. Vymejvání mozků jménem Bible a Boha ... Jediný bod dávám za první půlku filmu, jinak bych dal odpad!

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Odpad davaji jen zavistivci. Ja osobne Justina neposloucham, jsem totiz hluchy. Ale to co dokazal, pred tim musim smeknout. Vy vsichni kdo mu nadavate do buzen atd, jste jen ubozi mali cechackove, kteri i sousedovi zavidi kozu!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Nechápu tu přehnaně negativní kritiku. Já osobně jsem se u toho bavil, vizuální efekty také dobré. Příběh je chujovina ale film jako takový dokáže zaujmout.

Svět v ohrožení (2008) odpad!

Naprostá nuda. Vizuální efekty k pláči. Spousta hloupých keců mimo mísu. Výkony herců naprosto zoufalé.