30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

jednu hvězdu pro příběh,pro slečny s kýblem a křísení upírů..aspoň nějaká novinka v tomhle žánru..ale to je asi tak vše z kladů..vše ukázáno v traileru..netuším,co tím režisér chtěl říct,ale asi při tom vykrvácel

Gangy New Yorku (2002)

Herbert Asbury:Gangs Of NY - celý film byl popsán v II.kapitole"Rané gangy z Bowery a Five Ponds.."..ale i tak vystihl vše..i když jak to je u filmu zvykem,něco "málo" chybí:D jinak hudba a výprava vůžas...

RRRrrrr !!! (2004)

ideální film pro šutrology a ty,ktří pro šampón jsou schopni všechno

Vetřelci (1986)

vaya con dios,vasquez....nejlepší díl celé serie,konečně akce,kterou r.scott odstartoval,cameron vše ždímal do poslední kapky a ostatní se už jen snažily napodobit nenapodobitelné..anywhere,anytime

Requiem za sen (2000)

můj první comment pro opravdu prvotřídní film , který mě konečně vnesl do prostředí opravdového deliria,aniž bych musel "požít"(krásné slovo:) některou z filmu nabízených potěšení.Znát pocit,kdy si člověk opravdu připadá na výši,zbaven všech emocí a marností okolního světa a má prostě chuť žít jen svůj SEN!!!..je ohromující

Spalovač mrtvol (1968)

"nesedí vám děti a žena do Vašeho ideologického plánu..prožeňte je komínem"..zvrhlost,zrůdnost podaná v krásném kabátku a s nejlepším obsazením,hlavně mistra herce pana Hrušínského a režii našeho největšího "děsulida" Hertze..takových se rodí málo