Dragonball: Evoluce (2009)

Těžko hodnotitelný film, pro mě podprůměr, ale asi by ho měli hodnotit mnohem mladší... Je to spatlanina, ale až na pár trapných a divných chvilek mi film rychle utekl

Push (2009)

Zas tak špatný ten film nebyl, jak tu vypadá to hodnocení... Je tu podoba se spoustou jiných filmů, ale je to pojaté zcela odlišným způsobem, má spostu much, ale pro mne z toho vylézá průměrný film

Půlnoční vlak (2008)

Trošku sem přepálil hodnocení, ale radši než fil podcenit... Líbí se mi nové používání kamery, atmosféra, herci, pokusy ukázat brutalitu jinak než bývá zvykem se mi líbí, jen ten konec je takový dost předvídatelný, divný a mírně nelogický, kdyby se dopracoval, nemusel bych psát, že sem film trochu nadhodnotil

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Mám o něco lepší hodnocení, pže se mi líbily všechny předchozí díly a spousty věcí sem si dokreslil v hlavě... Moc mě mrzí, že se z X-menů vytratila přemýšlivost a dějová propracovanost, kterou odstartoval první díl. Tento film, je sice akční a plný efektů, ale na úkor všeho ostatního bohužel...

Spirit (2008)

Spousty originálních záběrů, výborně naznačená atmosféra, ale celý film je posazený spíše na post parodie, což mi chvílemi dost nesedělo... Herci jakoby chvílemi až moc přehrávali, nebo skoro nehráli, nějako to celé nefunguje a je to velká škoda

Charlie Bartlett (2007)

Rozumný, zábavný a dobře zahraný film, udělal mi radost a mile mě překvapil

Nora Roberts: Pod nebem Montany (2007) (TV film)

Nenáročný film, připomínající svým stylem daných dohromady několik dílů telenovely, herecké výkony nejsou špatné, ale každý krok je průhledný a jasný už od začátku... Spousty lidí odpočívají tím, že se koukají na jednoduché a nic neříkající seriály, sledují jen přírodu, kytky a tak, mě tohle samo o sobě bez solidního scénáře nic moc neříká a tak nedávám nijak velké hodnocení...

Bláznivá střela (1988)

Nejlepší z bláznivých komedií co sem viděl, Nielsen je tu skvělý.... Dokonalá role pro tohodle herce, který tu je jako ryba ve vodě.

Poslední vlak (2006)

Až moc srdceryvných scén, ikdyž to o nich bylo, byla by lepší trochu jiná forma, jinak filmy se židovskou tématikou jsou silným šálkem kávy samy od sebe a proto je i občas rád shlídnu. Snímek je to povedený a herci hrají tak jak mají, jen mi tam pořád něco tak trochu nesedělo, třeba sem se jenom špatně vyspal :-)