Zapomenutí (2009) (seriál)

Je to těžká recyklace, hodnotím sice pouze po prvním dílu, ale zatím jde o nejslabšího Bruckheimera, kterého můžeme vídat pravidelně na televizní obrazovce. Instantní recept, kombinující špetku Odložených případů, Beze stopy, něco CSI a trochu Sběratelů kostí (ti jsou z konkurenčí kuchyně) už má ale trochu mdlou chuť. A Christian Slater vám tohle menu taky nevylepší...

Snowboarďáci (2004)

Nikdy jsem je neviděla celé, což pro mě o něčem svědčí.

Něco na těch mužích je (2009)

Tenhle film rozhodně nepatří do odpadu, už jenom pro svou neobvyklou formu a dobré obsazení. Jenom v něm nehledejte odpovědi, spíš spoustu otázek o mužích, ženách, sebeúctě. Zvláštní dílo, stálo by za to přečíst si "nezfilmovatelnou" knižní předlohu, kterou John Krasinski adaptoval. Váhám mezi 3 a 4 za odvahu.

Chlapi sobě (2004) (seriál)

Dá se to docela dobře zkouknout, navíc jsem viděla díl s Betty White, ten by byl za 5 hvězdiček....

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Jeden moudrý spisovatel před několika lety ve své knize napsal, že lidé jsou jako družice, které obíhají každá po své vlastní dráze. Když se dráhy občas protnou, můžeme se setkat pohledy nebo dušemi, ale jen na okamžik. Jakmile tenhle okamžik pomine, jsme zase každý na své dráze, beznadějně sám. U žádného jiného filmu mi nikdy tahle myšlenka nepřišla na mysl tak jako právě u příběhu Benjamina a Daisy, jimž osud takové minutí v čase nachystal. Podivuhodný případ Benjamina Buttona je vpravdě podivuhodný film, jehož 159 minut mi uteklo jako pár mávnutí křídel kolibříka, který se toho dne rozhodl proletět nezvykle daleko nad oceánem. Krása.

Coco Chanel (2009)

Je to snímek o Coco před Chanel, jak zní původní název. A přesně to také dostanete - příběh Gabrielle, která se teprve tou slavnou Coco Chanel stane. Ovšem i přes velkou snahu tvůrců a představitelů hlavních rolí se vás tomuhle filmu nepodaří vtáhnout do děje.

Život podle Dana (2007)

Je to tak, Steve Carell je vynikající ve "smutných " rolích. Jeho nešťastně zamilovaný otec od rodiny Dan a teplý strýček z Malé Miss Sunshine jsou dle mého názoru nejlepší postavy, jaké ztvárnil. P.S: Nechte se překvapit tím, která herečka se vyklube z Ruthie "Čuňky" Draperové...:) Jo a málem bych zapomněla - SOUNDTRACK! Hledejte na internetu, je to vážně příjemný poslech.

JAG (1995) (seriál)

Není mi asi pomoci, ale JAG patří do skupiny seriálů, které jsem docela ráda sledovala v období mého seriálového dětství (dětství už spíš vkusem než věkem).

Saturday Night Live (1975) (pořad)

Před nedávnem jsem poprvé viděla celý díl SNL a musím uznat, že to byl vážně docela zážitek. Byla to jedna z nejsledovanějších epizod poslední doby s 88-letou (a ukrutně vtipnou) herečkou Betty White a u příležitosti jejího účinkování se tam sešel výkvět původního obsazení - Amy Poehler, Molly Shanon, Maya Rudolph a hlavně Tina Fey. Digital Shorts Andyho Samberga mě obvykle docela pobaví (rap Natalie Portman, skladba Jizz in my pants nebo Motherlover s Justinem Timberlakem jsou klasika), tentokrát jsem ale málem umřela smíchy...:) Takže určitě doporučuju SNL někdy zkouknout.