Z lovce kořistí (2017)

Bruce Willis proste stráca noblesu a padá a padá a padá....až kam?Prachov musí mať jak nasratých,tak prečo to robí?A presne takto dopadne aj Statham.

Beowulf: Král barbarů (2005)

Možno je chyba,že som najskôr videl Beowulfa od Roberta Zemeckisa,inak by som túto o niečo staršiu verziu určite viac ocenil.

World Trade Center (2006)

Ja myslím,že niekedy v tomto období započal veľký herecký prepad Nicolasa Cagea svoju púť a dodnes si to nekompromisne šinie do úspešného konca.A je to veľká škoda.

Hadi v letadle (2006) odpad!

Prepáčte,ale toto nie.Otrasný film,v ktorom majú hady odpútať pozornosť od srdcervúcich nedostatkov pána rejžu a ostatných,ktorí sa na tejto chujovine podieľali.Z kina som vtedy odišiel,bolo to druhý a posledný krát.

Casino Royale (2006)

Staré bondovky nemám rád,preto som nikdy žiadnu poriadne nedopozeral.Potom ale prišiel Daniel Craig-ani zďaleka nie taký elegán a fešák,ako jeho predchodcovia,a predsa neporovnateľne lepší.Casino Royale som sledoval bez dychu a tešil som sa ako malý chlapec,že konečne aspoň trocha doháňam zanedbané a sledujem bondovku,ktorá ma fakt baví.A po pár minútach som uveril tomu,že Craig je nielen lepší James Bond,než jeho predchodcovia,ale aj omnoho lepšie vyzerá.

Blbý a blbější (1994)

Jedna z mojich najobľúbenejších komédií,ktorú môžem pozerať dokola a nikdy ma neprestane baviť.Ten film to má jednoducho v sebe,a to bez ohľadu na istý primitivizmus a zvrhlosť.Pre mňa absolútna topka vo svojom žánri.

Nebezpečný klient (1994)

Film ako taký nie je bohviečo,to zase ruku na srdce.Ale ten malý krpec,z ktorého sa neskôr vykľul obrovský herecký talent,ten to dal neskutočne.Śkoda ho,chlapca.

Vrána (1994)

Keby som bol ženská,asi by som sa zamiloval do Brandona Lee,ktorý bol v čase môjho zhliadnutia Vrany desať rokov po smrti,Ale ženská nie som a tak sa mi na tomto filme najviac páčil hlavný záporák Michael Wincott.Tak to proste je.Záporáci sú tí.ktorí robia dobré filmy dobrými filmami a vo všetkej úcte k nebohému Brandonovi,tento film nie je žiadnou výnimkou.

Ukradené Vánoce (1993)

Animáky nie sú moja šálka kakaa,pretože som do toho musel povinne čučať každé sobotné a nedeľné ráno a nikoho nezaujímalo,či ma to vôbec baví....ale Burton je o niečom úplne inom.Mám tieto jeho kreslené halúzky strašne räd a tento konkrétne mám asi zo všetkých najradšej,Skvelý čierny humor,pekná muzička a typicky originálna burtonovská animácia....parádička.Ale na topku ešte len čakám.Veľmi,veľmi netrpezlivo.