Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (2012) (amatérský film) odpad!

"Ste levný jako chleba s máslem, ste levný jako cibule... Proč mám být jeden z vás, proč mám taky sráč?" Chudák :)

Interstellar (2014)

Jasná pětihvězda. V kině úchvatný zážitek. Pro mě osobně vyzyvatel Vesmírné Odysey. Ale co si budeme povídat, není to film pro každého.

Partička (2011) (pořad)

Pardon, ale tento druh zábavy mně míjí asi o dvě galaxie. "Pojďte, budeme se hrozně bavit, smát a vůbec to bude veliká prča! Ha hááá!!!"

Kancl (2014) (seriál)

Tento humor je, obávám se, pro velké množství diváků nepochopitelný a neuchopitelný. Pointu si totiž divák musí často domyslet. Mohlo by to být lepší, ale v podstatě spokojenost. 65%

Seskok z vesmíru (2012) (TV film)

Vynikající dokument o nekonečné síle lidské vůle. O tomhle nemá cenu se bavit, to se musí vidět. 90%

Upíří deníky (2009) (seriál)

Taková roztomilá volovina, kde jsou všichni mimořádně fešní a vůbec je to takové fajnové a dobře se na to kouká. Popravdě řečeno nechápu, že tomu dávám čtyři hvězdy. Asi jakási skrytá úchylka. 70%

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Odvaha Rosse Kempa je neuvěřitelná. Pohybuje se v místech, kde je šance na přežití hodně, ale opravdu hodně malá (především u bělocha). Za vrchol celé série považuji Speciál z Keni. Tenhle dokumentaristický skvost bych nechal povinně pouštět na základních školách. Snad by si nové generace vzaly poučení.

Řím (2005) (seriál)

Vynikající seriál. Život v Římě ukazuje reálně, ale ne přehnaně jako Krev a písek nebo Bohové arény. Jak vás jednou chytne, už nepustí. Jedna zmínka za všechny skvělé scény - vstup Tita Pulla do arény k vykonání rozsudku smrti. Nezapomenutelná záležitost. 95%

Mr. Johnson (2008)

Blbina, ale místy celkem vtipná. Především přítel hlavní hrdinky Veroniky Václav je extra třída. Za shlédnutí to stojí a Klára Issová prostě vypadá dobře, takže se na ní opravdu fajnově kouká. Hlavně když jí Václav romanticky požádá o sex s tím, že jí to udělá zezadu: "Ne, to si nesvlíkej, kozy už ti visej. Trc, trc... Jé, Venoušku, to je hezký." :) 60%

Sám vojak v poli (2012) (TV film)

Vynikající dokument o tvrdé službě slovenských vojáků v Afghánistánu. Jenom mě mrzí, že minimálně v Česku (nevím přesně jak na Slovensku) jsou naši vojáci tak málo ceněni. Mnohdy je jim spíláno do okupantů a žoldáků cizí moci. A stát se ani nedovede řádně postarat o veterány, často invalidy. Dovolil bych si citovat komentář z dokumentu: "Jsou tu aby pomáhali, bránili a budovali, ne zabíjeli."