The Sarah Silverman Program. (2007) (seriál)

To je taková prdel :) Zrovna to sleduji, tak se prostě nezmůžu na víc...Sarah Silverman dostala úžasnou šanci. Dostala seriál, kde má absolutní volnost. A skvěle jí využila. Vytvořila postavu Sarah Silverman, která je sobecká, líná...závislá na druhých...rasistická...prostě nesnesitelná. Prostě všechno, co je tématem stand-upů této komičky. A hlavně je tak děsně roztomilá :) Bravo...

MADtv (1995) (pořad)

Ms. Swan je klasa...ale Lorraine...to je moje láska :) Výborný scénky.

Důkaz (2005)

Výborný snímek, kde o matematiku jako takovou fakt vůbec nejde Je úplně jedno, jestli jí rozumíte nebo ne. Funguje zde jen jako celkem atraktivní kostra vynikajícího dramatu. Hltal jsem každou minutu a stále jsem se snažil předvídat, jak to vlastně všechno bylo a je. A moc mi to nešlo. A to mě právě nejvíc baví :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

Hm, tak jo. Ale tohle ti, Tome, fakt nesedlo! Miluju Heaven...a vlastně skoro všechno, co tenhle geniální týpek natočil. Kromě Parfému. Pokus o veliké dílo se prostě nezdařil. Smutné :(

Božský (2008)

Strašně nadupaná záležitost :) Mám rád prostředí politického zákulisí a tohle byla hodně rychlá jízda. Jelikož to byl poslední snímek, který jsem v rámci MFFKV 2008 viděl, přirozeně jsem se trochu obával stopáže (proboha - už ne ukrutně dlouhej film!!!). Zbytečně. Hltal jsem každou vteřinu.

Rudá osina (2007)

Dvě hvězdy za výborně zvládnuté řízení kombajnu a za odvahu herců se před ten jedoucí kombajn postavit.

Ať vejde ten pravý (2008)

Jestli ve Varech 2008 neuvidím lepší snímek, přežiju to. Tohle je prostě koncetrované filmové mistrovství.

Svatby podle Mary (2001)

Neskutečně stupidní. Ten scénář musel vyprodukovat nějaký automatický generátor. Špatně naprogramovaný.

Karamazovi (2008)

Na "Karamazovi" se mi jít nechtělo. Ivana Trojana už přestávám mít rád a Zelenkova poslední tvorba mě vůbec neoslovila. Ještě, že jsem se nechal přemluvit. Po Venkovském učiteli a Karamazových začínám mít pocit, že krize českého filmu je snad za námi. Těžko říct, co je nejsilnější stránkou tohoto překvapivě vyváženého snímku. Herecké výkony jsou bez výjimky vynikající. Mě nejvíc oslovil Andrzej Mastalerz v roli údržbáře. Ačkoliv za celý film pronese asi pět vět, velice sugestivně provede diváka duší těžce trpícího člověka. Hudba je temná a velmi energická, na sto procent funguje tam, kde má. A ten industriální interiér v kombinaci s vydařenou kamerou... Prostě paráda...