Válka zítřka (2021)

O hodne ale o hodne ostrejsi britvu ve strizne, zbavit se vsech tech trapnejch scen a mohl z toho bejt tak neuveritelne prisernej az osmdesatkove paradni akcnak, jako uz dlouho nebyl. Zadny div ze to je direct-to-video.

Zesil to! (1990)

Legracne aktualni vyobrazeni dzungle na nekterych kampusech. Slater se snazi ze slabsiho scenare dostat maximum. Skoda, ze ten sound mix nekdo delal spinacema misto faderu. A co jsem nejak nepochopil, odkud bere vsechnu tu muziku v dobe, kdy neexistuje zadnej internet a pritom nikdo nevi kdo on vlastne je..... jo a Cheryl Pollak je rozhodne vetsi kost !

Figurína (1987)

Konecne rom-com, na ktery se da koukat! Dobry obsazeni, fajn pribeh, povedeny hudebni doprovod a zadne hluche misto. Bez chyby.

Čas pomsty (1993)

Fejkovy kary, okata policajtka, drsny hlasky cedici Lungren a naka na nahotinka. Co vic si mohl jeden v roce 1993 na VHS prat?

Zelená je tráva (2005)

Nejprotivnejsi decko na platne nosi pruhovany sustaky.

Blázinec (1988)

Potencial velmi dobre obsazene komedie s Formanovym kamosem za kamerou, jenz byl spolehlive zabit koncem krasne gradujiciho scenare, kde evidentne uz nevedeli, jak z toho vseho ven. Dlouho to vypadlo na 4 z 5. Skoda.