Ocelová pěst (2011)

Rocky je zpět a je to robot...wau ... nemohu jinak než pateticky dát 4 hvězdy

V Bruggách (2008)

netradiční gangsterka plná super hlášek parádním příběhem...je to taková cesta do hlubin zabijákovi duše :-). jediné co mi trochu vadilo byla kamera zabírající tak divně vždycky 3/4 obličeje, ale i tak super podívaná.

Východní přísliby (2007)

Viggo tam je super, ale strašně mě štvaly jak to říct- téměř voskové masky a takový až komiksový styl celého snímku, který mi připomínal trochu stylem PUNISHERA.

Cesta (2009)

Tento film atmosféru rozhodně nepostrádá, zároveň však na mě moc minimalisticky ztvárněné...chybělo mi tam trochu víc děje, zápletky... Ale i tak postapokalyptických nedebilních filmů je málo a tento je rozhodně povedený.

Jak vycvičit draka (2010)

přidat k drakovi řadící páku jako na motorce proč ne;-) super letecké scény a úžasně zpracované pohyby draků (hlavně aerodynamika křídel)

Světová invaze (2011)

prooooč? A já se na to tolik těšil, na ufouny na Arona a vojáky...nejprve se vám udělá zle z šílené kamery a ještě šílenějšího střihu. Film bez děje se spoustou hloupých vět a ještě hloupějších mariňáků...velká škoda

Hartova válka (2002)

Harry Stamper tady povýšil a opět dokázal vyvrtat tentokrát tunel tam kde ostatní ne a dokonce se nechal i zastřelit pro dobro ostatních, kam ten svět spěje:-)

Eragon (2006)

příběh o přátelství lásce a jednom malém jankovitém dráčátku....a máme to tu po 150té kluk ( buď chudej, nebo bez kámošů, v lepším případě oboje) najde šutr a no ne světe div se on to není šutr ale dračí vejce...pohádka která ničím nevyčnívá a já věděl přesně po první minutě kdo je kdo a jak to zkončí......potom totálně nesladěné kostýmy a drak kterej je dračice......tohle je příklad filmu, který má všechno (wau dokonce i červený meč) a proto se na to nedá koukat

Sanctum (2011)

tak čím začít........asi tím vykradeným prostředím a téměř stejnýma scénama jako je v Pádu do tmy, potom totální demencí postav, pak ještě totální demence postav a taky ještě totální demence postav...pardon jsem potapěč ale tohle nemůžu ...