Nikdy to nevzdávej 3 (2016)

Pvý diel sa mi páčil ale tieto pokračovania,vôbec.Dá sa na to pozerať ale jednotka je lepšia.Teraz je to už iba o hore svaloch a mlátenia.Jednotka mala aj myšlienku.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Trojí hranice (2019)

Konečne nejaký poriadny film.Páčilo sa mi to,nenudil som sa.Akcia a herecké obsadenie bolo skvelé.

Elysium (2013)

Pre mňa druhé najlepšie scifi(po District 9).

Jako ty (2015)

Zase niečo podobné ako Equilibrium alebo The Gifter.To isté dookola.

Dárce (2014)

Veľmi podobné ako Equals alebo Equilibrium.Koniec úplne o ničom.Tretia hviezda len za Jeffa Bridgesa.

Farma (2011) (pořad) odpad!

Normálny človek sa do takýchto súťaží neprihlási.Jednoducho není o čom.Sú tam len kurvy a socky čo chcú na seba upozorniť.A ešte ku tomu tá Evelyn čo bola naposledy.Fakt no comment.Bezduché a povrchné.Otras.A potom to deti pozerajú a opičia sa po nich.Des.

Vlk z Wall Street (2013)

Dobre.Veľa sexu,fetu,peňazí.Miestami to bolo aj vtipné ale také plytké a americky dokonalé.Tri hodiny bolo dost.Tak na jedno pozretie.

Pařba na třetí (2013)

Prvé dva diely boli fajn ale tento je už niečo iné.Začiatok dobre rozbehnutý a na konci tá vsuvka bola fajn ale je to už slabšie.

Bez soucitu (2010)

Táto tématika je už sfilmovaná veľakrát ale mne sa to veľmi páčilo.Akcia nadupana,má to grády.Travolta perfektný výkon.