Pařba na třetí

• SK název

Vo štvorici po opici 3

Komedie

USA, 2013, 100 min

Parádne rozbehnutý dozvuk série, ktorému chýba iba krkolomnejšie finále. Hoci vsuvka v záverečných titulkoch ho takmer plnohodnotne nahrádza. Kadencia a originalita vtipov božská. Galifianakis a Jeong filmu dominujú, Cooper a Helms iba prihrávajú. Goodman je príjemným osviežením. Jednotka mi prišla divná, v dvojke som začal chápať podstatu "WolfPack humoru", pri trojke som sa rehotal ako kôň.(31.5.2013)

Hurt Johnnyho Cashe už nikdy nebude stejné. Každopádně stačilo, víc už fakt ne. Tvůrci jsou sice pořád nes(t)oudná hovádka, co to občas ďábelsky trefí, ale na odkazu skvostné jedničky a šlapající dvojky se parazituje tak moc, že film sotva obstojí sám o sobě.(5.6.2013)

• Tom Hardy

Koncept se s prvním dílem vyčerpal (respektive možnost opakovat podobné okno se stejnými hrdiny) a tak to tvůrci vzali u trojky šalamounským obloukem, kdy se vlastně dohrávají události, které předchozí dvě epizody vyvolaly. Potud dobře. Ale nikdy nebylo patrnější, že samotné postavy jsou (vyjma Alana) de facto nezajímavé a tudíž je hrozně těžké najít motivaci k tomu, proč trojku vůbec sledovat. Nuda to není, protože se hodně střídají lokace a vždy jednou za čas přijde dobře míněná hláška. Vyjma dvou geniálních scén (loupež a invaze do hotelu) se ale většinu času tvůrci plácají od jednoho nuceného vtipu ke druhému. Tohle mělo zkrátka zůstat u jednoho filmu. Další dva jen uměle první pařbu natahují. 50% Více zde.(23.5.2013)

Jednička byla k popukání, dvojka byla celkem legrace a trojka je už víceméně "jen" úsměvná. I tak to ale beru jako celkově povedenou sérii, ve které to (bacha spoiler!) vždycky odskáče Stu nejvíce ze všech. :-)(4.10.2013)

Zach Galifianakis a Ken Jeung jsou herci, kteří si třetí díl pařby naprosto perfektně kradou celej pro sebe. Stoupá a klesá spolu s nimi. A to je vlastně úplně jedno, že po originální jedničce a dvojce, co je asijskou verzí jedničky, konečně přichází s nějakým novým nápadem. Zach a Ken jsou v tomhle příběhu prostě doma. Jak se Ben v první scéně objeví ve vězení a Zach v té druhé scéně spolu se žirafou, tak máte jasno. Tohle je prostě jejich svět a tam patří. Jenže ne vždycky se Zach a Ben objeví na scéně a ne vždycky to je taková pecka jako na samotném začátku filmu. I tak ale...pobavilo. Nijak zvlášť, ale standard předchozích dílů si tenhle díl udržel.(22.9.2014)

• Cervenak

Ešte omnoho zbytočnejšie ako dvojka. Všetky dobré fóry (okrem fakt skvelého twistu s vilou) boli v traileroch, a ani tam nefungovali veľmi dobre. Ten "príbeh" s mafiánom a hľadaním "toho otravného žltého zmrda" je hrozne nasilu a vlastne nedáva žiadny zmysel. Herci sa očividne nudia, snáď okrem Zacha. Normálne by som bol radšej, keby znovu prevarili "hangover" koncept a urobili z toho ešte väčšiu divočinu ako minule. Jediné, čo funguje, sú vážnejšie a "emocionálne" momenty. Čo je fajn, ale keď v komédii šlapú iba vážnejšie momenty, niečo je zle.(8.6.2013)

Rozpočet $103miliónovTržby USA $112,200,072Tržby Celosvetovo $362,000,072Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,968,835 //počet predaných kusov 313,423 Tržby za predaj DVD v USA $7,503,854 //počet predaných kusov 438,706║ nuž trapošina do tretice čo viac dodať, toto ide úplne mimo misu zábavnosti, toto z dvomi troška zábavnejšími scénami na komédia fakt nestačí, a zas záhada čo na takomto niečom môže stáť $100miliónov, jedine fakt honoráre za nič /15%/(13.10.2013)

Žádná pařba ani Hangover se nekoná. Není tam Tyson ani finální fotky a prostě to už není ono. Ta potitulková scéna je nejlepší z celého filmu. Je to škoda protože i tady jsou dobrý fóry, ale už to nemá šťávu a jen to mohutně těží z předchozích dílů.(10.6.2013)

// Distribútor: Miramax // Počet premietajúcich kín v USA: 2,547 // Otvárací Víkend v USA: $10,733,933 // Úžasné ako prvé dva diely, strašne som sa nasmial.......(4.9.2013)

• LIVINGDEAD

Dle mého, nejhorší díl ze všech. Vtipná mi připadala pouze scéna s žirafou, zbytek filmu spíše bylo nezáživné drama. Jít na to do kina, tak si udělám harakiri.(22.6.2013)

A poznání vyčichlejší než předchozí dva parádní díly, ale Galifianakis a Jeong to obratně drží nad vodou!(3.6.2013)

Rozhodne lepsi nez druhej dil, ale na prvni to nema. Pribeh docela sikovne vyuziva udalosti z minulejch dilu, ale jinak na me celej film pusobil spis jako nejakej thriller a komiku tu obstaravaj vicemene jen Galifianakis a Jeong, coz sice neni vylozene na skodu, tyhle dve hovada umi sebetrapnejsi for perfektne podat, ale ve vysledku tu tech masakralnich foru zas tak moc neni. Ale celej film svizne odsejpa a i kdyz se clovek vylozene nevali smichy po zemi, bavi se vicemene neustale. Takze ja jsem spokojenej.(24.9.2013)

• Fr

,,NEEXISTUJE ZAŘÍZENÍ, CO BY DALO TOHODLE TÝPKA DO KUPY“...... /// Pařba začíná bláznivě (a brutálně! Vono celkově se tady se zvířátkama nezachází moc hezky. – poznámka pro členy Ligy na ochranu zvířat, Děti Země a Sdružení Dženo). V hlavní roli tentokrát Alan, jenž vysadil prášky, Chow a – aspoň to tak vypadá, Mexiko. Po sympatickým úvodu se na scéně vobjevuje John Goodman a tempo jde do prdele. Chlapci maj narážečky na předchozí díly, recykluje se stará parta a dokonce i prostředí. Místo ftipu to je ovšem většinou sbírka trapnejch nápadů a místo komedie (melo)drama. Tahle parta totiž víceméně kecá a (spíš více než méně) nudí. Závěrečná ,,mission impossible“, další melodramatická chvilka, a pak další. Co chcete slyšet? Neměla tohle bejt jakási (prachbídná) krimikomedie bez humoru? 100% vím jen to, že tentokrát mám kocovinu spíš já! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Furt nechápu, že z báně frajeři zdrhaj jedině za plakátem. 2.) Hledám Číňana co poslouchá N.I.B. a miluje koks. 3.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(12.6.2013)

Mám moc ráda Hangover a proto mě zklamala zcela okopírovaná dvojka a stejně tak mě mile překvapila trojka, která už sice téměř není komedie (světlou výjimkou je žirafí scéna), ale je laděna do akčního tónu a právě proto mě bavila. Navíc je to celkem hezký příběh o přátelství. Jen ta potitulková scéna je mimořádně trapná.(10.11.2013)

Už to není komediální orgasmus jako v prvním díle. HANGOVER III nijak nenavazuje k prvnímu dílu, což je škoda. Ale na potřetí by to bylo klišé. Třetí díl měl obsahovat to, co jsme v jedničce neviděli - hardcore párty! (jen jsme ochutnali fotky). Měl obsahovat párty jako v Projectu X a Zach měl olízat všechny pičky na place! HANGOVER III obsahuje kvalitnější příběh než v Bangkoku, ale není zdaleka tak zábavný jako v Las Vegas. Must see záležitost v podání Zacha je nezapomenutelná :)) ******* Rozhodně nečekejte cool nálož jako v jedničce, jinak budete zklamaní a pořád budete čekat na peckovou scénu, která možná nepřijde do konce filmu.(12.10.2013)

• handsome

[imdb: 5.9/10] | me: Úplne najslabšia časť. Po predchádzajúcich častiach sklamanie. Phil: What the fuck is wrong with those chickens? Mr. Chow: They're angry. All I feed them is cocaine. And chicken. (16.2.2014)

A ta pařba je kde? Nebýt Alana, moje hodnocení by bylo hodně, hodně bídné. Díky pár světlým chvilkám, které by se daly spočítat na jedné ruce, se pokusím na tuhle "srandu" zapomenout a budu si pamatovat vlčí smečku tak, jak ji znám z prvních dvou dílů. Jako by ti kluci vyrostli z puberty... Slabé 3*.(15.10.2013)

We had sick night, bitches. Wolfpack4ever.(31.5.2013)

Jako samostatný film by možná obstál daleko lépe než jako třetí pokračování solidně zaběhnuté série. Pokud totiž máme nějaký koncept, který už diváci očekávají, a ten dost zásadně změníme především co se žánrové polohy týče, nedopadne to dobře. Což je přesně případ Pařby na třetí, přisla mi jako jakýsi podivný spin-off paradoxně ale se všemi hlavními aktéry, navíc pramálo vtipný. Zklamání.(1.12.2013)

Partia tvorcov pochopila, že po druhýkrát použiť ten istý kopirák by asi naozaj neprešlo a tak musím hneď na začiatku pochváliť jednoduchý nápad, od ktorého sa odvíjala hlavná zápletka. Postavám sa nič vyčítať nedá a ešte stále dokážu rozochvieť divácke bránice na základe tých istých defektov v ich charakteroch. Pribudol však ťahúň v podobe Johna Goodmana, ktorým bol špičkovou voľbou. Fóry a hlášky si udržiavajú šialenú úroveň, ale ich výbušnosť už stráca na intenzivite. Sem-tam sa podarí dobrý zvrat, no napriek tomu ostáva jednotka neprekonaná. Do záverečných titulkov som mal malú nádej, že odniekiaľ predsa len do tretice vybehne Tyson s tigrom na obojku, ktorý by bol pre mňa tou pomyslenou čerešničkou. Napriek tomu prekvapujúco veľmi poctivá bodka za touto skvelou sériou. 85%.(2.7.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41