John Wick 3 (2019)

Dalo sa na to ešte pozerať,nenudil som sa,akcie bolo dosť.Dejovo je to posunuté.Začína to už miestami nudiť.Ale už je vidno,max. jeden diel ešte a koniec.Inak to skončí hrozne.

Jsem matka (2019)

Nič svetoborného ale ušlo to.Priemerné scifi.

Sněžná past (2018)

Mne sa to páčilo.Konečne nejaký film,kde není milión efektov a trikov.Normalny chlapi bojujúci medzi sebou,žiadny nadľudia. Kvalitné akčné scény,krásna príroda.Aquaman teda vie hrať aj normálne realnejšie filmy.

Captive State (2019)

Tešil som sa na tento film,ale na môj vkus veľmi málo akcie.Strašne veľa kecov.Emzákov skoro nebolo vidieť a ten koniec tiež o ničom.Ako myšlienka filmu bola skvelá ale to spracovanie je otrasné.Viem,že je to Sci-Fi / Thriller ale mohlo to byť viac Sci-fi-Akčné.Bolo by to lepšie.

Babylon A.D. (2008)

Nedomyslené,nedoriešené,neprepracované..Inak by to bolo dobre scifi.Ale inak nič moc.

Avengers: Endgame (2019)

Skvelé ukončenie,skvelej ságy!Čo sa týka všetkých filmov Avengers od Marvelu.Nerobte z toho vedu,je to sfilmovaný komiks.Tak treba vypnúť mozog a užívať si.Skvele spracované,skvelí herci,bolo to niečo nové...Ale tiež po prvom nadšení to opadne...

Shazam! (2019)

Dobre,bolo to vtipné ale už je tých komiksoviek dosť si myslím.

Templář (2011)

Historicky je to blbost ale je to perfektná stredoveká sekanica.

Dokonalé repliky (2018)

Ako,určite bolo vidieť menši rozpočet na tento film.Ale aj tak zaujímavé,napínavé.Keanu Reeves perfektný.

High Life (2018) odpad!

Nudné,úmorné a absolútne bez logiky.