• Thriller

Boa - V sevření hrůzy (2006)

Tak já si o tomhle filmu myslím že rozhodně to zamotané nebylo, časové roviny, kdo koho hledá atp. Bylo si myslím jasně už od začátku, takže v tomhle trouble rozhodně nevidím. Dále jen, k tomuto filmu není toho co moc říct či dodat, jednoduché, a na mě dost klidné, nicméně já se zde budu rozchazet s jinými a zatím co jsem pročetl negativními komentáři (recenze).... Pro mě to byl poměrně příjemný film, ačkoliv příběh byl neoriginální a sem tam nelogický, bylo to příjemné. Víc k tomu si myslím není ani co dodat. Takže já zde zanechávám 4 ✨ 70%. (Upozorňuji že film je hodnocen z mé strany jako pouze odpočinkový film a film, který člověka v něčem ikdyz málo trochu zaujme - Doporučení filmu - Nedoporučuji náročnějším divákům)

Bez vědomí (2019) (seriál)

Vzhledem k tomu ze se jedna stále jaksi o novinku, nebudu to zde prodlužovat ani spoilerovat. Zkrátka, jedná se dle mě o jeden nejlepších filmu české tvorby v dnešní době, zkouknul jsem na jeden nádech celou řadu, dílo kterému by se možná sem tam dalo něco málo asi vyčíst, ale dle mě nic tak ohromného. Za mě naprostá spokojenost a každopádně dílo, ke kterému se sem tam opravdu rád i vrátím. 🤗 100% 5 hvězd

Osm dní (2019) (seriál)

Spoiler!!!!!!!!!! Kdo seriál neviděl či nechce přijít o požitek NEČÍST!!! Seriál Acht Tage byl pro mě příjemné překvapení, po delší době jsem se rád podíval na celý seriál za celé večer a noc. Příběhy všech postav mi víceméně přišli zajímavé a člověk svým způsobem fandil všem. Nepadli mi do oka ten přítel později manžel te těhotné (která vlastně byla jediný opravdu chudák a její postavy mi bylo opravdu na konci líto) a samozřejmě ten nabožensky fanatik, který mě pokaždé strašně rozčiloval nicméně na druhou stranu musím říct že herec byl fakt úžasný sehrát takovou roli si myslím taky asi není nejlehčí. Ústřední rodinka, tam mě stvala ta máma jak nerozumna a sobecka místama byla, jejího manžela mi bylo po lidské stránce opravdu líto a ani jsem se mu nedivil co málem provedl ačkoliv ho to neospravedlňuje, stejně chápu tu chvilkovou psychickou jeho vykyvnost. Jediné co mě opravdu vytocilo do Běla tak osud te těhotné jak se k ní nakonci zachoval již manžel, a teď opravdu SPOILER!! jako sobecky si odjet prostě do bunkru a ikdyz na konci prozřel bylo pozdě, ten moment kdy padá meteorit a ona s miminkem v náručí a člověku je jasné co se s ní stane prostě člověk obreči a takovýho blbce bych nevím kéž by osud byl opacny pravdou je ze jsem koukal i přes titulky a tak a doufal jsem že třeba v posledních vteřinách se něco, bohužel... Ke zminemenu meteoritu, ano byl tam chvilku, ano vidět měl být již už jakou dobu, ale zase tomu dodalo to kouzlo závěru filmu takže tohle mi tam vážně nevadilo naopak strašně EPIC... 🤗 Shrnutí asi takové že, jak zde někdo již zmínil je to opravdu zajímavé seriál sledovat a položit si otázku "vis ze za 8 dní zemres co budeš dělat, uměl by ses taky zachovat jako svi... Nebo bys dokázal být až dokonce poctivý oba příklady se v seriálu nacházejí. Skvělé bylo i to že se s postavama dalo szit a to mám rád. Dávám tohle hodnocení opravdu málokdy, ale dle mě tento seriál si to zaslouží. 100% a 5 ✨

Nepohádky - Série 1 (2018) (série)

MOŽNÝ SPOILER!!!! - - - > Dle mě tofo dílo nemělo nějakou zásadní chybu. 🤗 Jasný byli tam použité určitě klišé či celkově vlastně od 1-2 dílů dle mě bylo dost jasné co a jak je, ale to u mě určitě není důvod na nějaké extra snížení hodnocení, protože finálově se na to musí koukat jako prostě na příběh a zpracování a to dle mě bylo skvělé. Potěšila mě herečka Kim Cattral, opravdu ji člověk fandil aby nezemřela (Ikdyz červenou karkulku zná každý nikdy nemůžeš vědět jak ji daný film pojme) Vlk pro mě byl od začátku jasný a i ten motiv jsem dal dohromady rychle těch nápověda tam prostě již od začátku bylo na mě hodně prostě. Co se týče Jeníček a Mařenka víceméně propletený s třemi prasátky bylo taky velmi sympatické a se zakončením oběma jsem byl spokojený. Myslím si že u těch tří prasátek ten hlavní, tam bylo jasné že tak skončí, jakési vykoupení a odpocinuti dle mě by se ze smrti své ženy prostě nikdy nesmiril. Takže vzhledem k mé opravdu velké spokojenosti musím že tě tento mini seriál hodnotit 98% a tudíž plný počet hvězd. 🤗 Těším se na druhou řadu. 🤗

Nekřič a toč (2014)

Takhle, námět to vůbec není špatný, myslím že by z toho se dalo vytřískat mnohem víc (lekačky, humor, drama atd...), ale tady mě nejvi bavil ten Klaun byl úžasný, ale ty lidi nevím tragédii... SPOILER! (Ne že by bylo potřeba upozorňovat 😄) ale jako pardon děti ze by byli takhle schopné a tak? Ano existuje spousta chytrých děti ale tyhle jako fakt? Museli by být přes celé město plus hoooodne rychlí apod... Už jen za to že to jsou děti body dolů, za klauna +3 body takže asi tak.... Hvězd 3 procenta 48%

Ve vysoké trávě (2019)

Já nevím, ale není těžké poznat o co tam vlastně jde. In the tall Grass, nebyl špatný film, nedostatky právě ve zmíněných ječení atd, s tím souhlasím to bylo někdy až moc. Atmosféra i herecké obsazení super 👌 Za mě víceméně spokojenost. 🤗 90% 5 hvězd

The Hole in the Ground (2019)

Já nevím no, mě osobně Teda závěr přijde víc než jasný a nějak jako otevřený konec tam fakt nevidím ani nevnímám. Víceméně film byl dobrý, líbilo se mi jak se dej vyvíjel, sice tam byli pasáže i o ničem, ale to prostě k příběhu někdy patří. Byl jsem vicemene spokojenný. 🤗 Tak bych řekl že 4 ✨ a 89% 🤗🤗

Hush (2016)

Spoiler! - Hush Byl skvělí snímek. Ta holka se ne chovala nelogicky ba naopak. Věděla moc dobře ze v určitých momentech by nevyhrála, atak jednala tak jak jednala a to jí zachránilo život. Jasně pár věcí by se dalo klasifikovat jako opravdu nelogický, ale na druhou stranu kdo by dokázal v takovou chvíli myslet jen logicky a smysluplně (téměř skoro nikdo Bch řekl). Nedá se říct že bychom o hlavní hrdince nic nevěděli, naopak ví se to nejdůležitější (Spisovatelka, hluchoněmá atd.) co víc chtít vědět aby byla postava po nás vcítěnější myslím si že to Maj dělat ty okolností. 100% 5 hvězd. 🤗

Populace 436 (2006)

Populace 436 : ! Možný spoiler! - - - > Film, který vlastně není úplně překvapením a to ani zápletkou ani závěrem, bohužel ani herecké obsazení nebylo nejvíc nejvěrohodněnší. Avšak, nemohu říct že by to byl zase nejhorší snímek. Bylo to příjemné pokoukaní. Jediné co mě doopravdy nejvíc zklamalo byl závěr filmu - Úmrtí a ještě spojené tedy opravdu z asi božskými silami či prokletím. Osobně si myslím že ten film si zasloužil lepší závěr. S přihlédnutím že sice to nebyl nejoriginálnější snímek ale byl příjemný 3 ⭐ a 66% 🤗

Aladin (2019)

Nevím, jsem hrozně zklamaný. Raghu, který vlastně nemluví? Wtf? To na původním Aladinovi bylo to krásný, chtěl být tak zlý, že mu to nikdy nešlo, atak dále. Džin, jasně Will Smith je jaksi jméno, ale prostelě z mého úhlu pohledu mi to nesedělo "Hit" "Prince Alli" mi tady přišlo absolutně odfláklé a nedostačující. Jafar? Really? Od původního úplně mimo, ten původní měl krásu v tom jak byl nechutnej atak dále, tady? Jak princ v kostýmu. Sultán? Bylo to kouzlo v tom že byl v původní verzi takový blázínek, atak, tady je to úplný rozdíl. Nevím tahle verze Alladina z roku 92,mi přijde spíš jak trapná parodie, už jen z úcty a protože mám původní film fkt rád, tak zde dávám pouhou jednu hvězdu za podobu koberce a opičaka. Takže 1 hvězda 5%