Úsmev diabla (1987) odpad!

Niečo tak otrasné, umelé a trápne a hlavne nudné som ešte asi ani nevidela. Ani herecké prevedenia nestáli za nič.

Živé terče (2019) (seriál)

Konečne dobrá krimi v posledných rokoch. Dej, herecké prevedenia, všetko bolo dobré, len ten záver trochu odflákli.

Mrtvý bod (2015) (seriál)

V posledných rokoch konečne nejaký americký film/seriál, ktorý za niečo stojí.

Místo činu - Smrt na stadionu (1984) (epizoda)

Slabé a trápne. Ešte začiatok bol dobrý, ale potom...nudné a odhalenie ma nijak neprekvapilo. Asi jedna z najslabších epizód.

Místo činu - Vlny za lodí (1984) (epizoda)

Výborný dej a do toho sa hodiaca hudba. Ukázala sa tu bezútešnosť zamoreného Duisburgu, plného chemických a iných závodov a ľudí, ktorí potrebujú prácu a riskujú svoje zdravie a život. A mocní si napakovali vrecká. Realita 80 rokoch a nielen v Nemecku. Práve toto sa mi páči na celej sérii Miesto činu Duisburg, že všetky príbehy pôsobia tak reálne a tak depresívne, čomu napomohlo točenie príbehov priamo v meste a skvelé herecké výkony a dobre napísaný dej.Jediné, čo mi vadilo bol dabing postavy Elisabeth Kazovej, to jej šušlanie a iná výslovnosť boli dosť trápne.

Místo činu - Miriam (1983) (epizoda)

Vtipné dialógy medzi Tannerom a Schimim, zaujímavý dej a naozaj nečakané odhalenie na záver. Schimiho chlastanie mi tu vôbec nechýbalo, aspoň sa tu ukázala jeho starostlivá stránka.

Volanie démonov (1967)

Z celej série od Lettricha bol tento diel najmenej zaujímavý, ba až nudný. Čo stálo za to boli skvelé výkony všetkých hercov.

Slávko nedej se! (1938)

Mám rada komédie z tohto obdobia, ale toto sa im nevydarilo. Jediní, na čo sa dalo pozerať bol fešný Novotný a jeho herecké prevedenie. Dej nudný a hlúpy, ostatní herci včetne inokedy skvelej Ferbasovej boli slabí.

Případ dvou manželek (2019) (TV film)

Herecké prevedenia dobré, prostredie pekné, ale dej nezáživný a málo uveriteľný. Záver uponáhlaný.