Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Akce, dobrodružství, vtip i smutek. Dnes to vše v kině na 4Dx. Super podívaná. 👍🏼 Takže za mě jasných 5* .

Coco (2017)

Moc krásná pohádka pro děti i dospělé. Doporučuji shlédnout. :)

Kód Enigmy (2014)

Vynikající film. Benedict podal opět nezapomenutelný herecký výkon.

Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

Malýmu jsou necelé dva roky a už to má zkouknuté asi tak 5x ty dvě série a těší se na další. Jinak skvělý nápad na takový seriál, já osobně to viděla nedávno až do konce a líbilo se mi to. Je to prostě pro malý diváky, takže to jako dospělý to úplně hodnotit nemůžu, ale když vidím malýho nadšení (má doma i hračky dinosaurů) tak věřím, že i když nemá rozum tak ho to baví.. Ráda bych kdyby ho bavila tahle tématika. Já osobně jsem dinosaury milovala a miluji filmy s nimi.. třeba jednou z mého malého bude archeolog nebo paleontolog. 🤣

Legenda o vášni (1994)

Po dlouhé době opravdu pěkný film. Škoda, že takové filmy dávají pozdě v noci. Myslím, že i po těch letech by si zasloužil větší pozornost. 😉

Assassin’s Creed (2016)

Pobavil mě komentář od jistého uživatele, který normální lidi přirovnává ke spratkům a nezaměstaným :D . Já jsem matka od jednoho dítěte a sérii Assassin's creed miluju. A doufám, že tato hra bude vycházet až bude mému dítku tolik let, aby si ji mohlo též zahrát, pokud ho bude bavit tak jako mě.Protože tato hra má "koule", což se o filmu říct nedá. Myslím, že to měli svěřit zkušenějšímu režisérovi, který s podobným žánrem měl zkušenosti. Těšila jsem se na film už předtím, kdy nebyla napsána ani řádka scénáře a věřila jsem tomu, že film bude úžasný. Bohužel pro mě zklamáním. Těšila jsem se na příběh, který by byl posazen třeba do renesance a zfilmovanou postavu fiktivního Ezia Auditore jsem opravdu chtěla vidět, ale tohle se mě opravdu dotklo, že ani ten Animus nebyl udělaný podle herní série. Výběr herce taky nebyl nejúžasnější, to rovnou tam mohli dát jako asasína Jasona Stathama, protože je podobný typ. Můj názor je, že velkolepý ač podobný Pirátům z Karibiku by byl díl Assassin's Creed Black Flag, kde by do role Edwarda Kenwaye obsadili Chrise Hemswortha. Budete se třeba divit. ale úžasný film, který neměl vůbec nic společného s Assassin's creed, ale přípomínal díl Black Flag byl V srdci moře. Tak doufám, že jestli se ještě do něčeho pustí Ubisoft, tak ať to udělají pořádně, protože tenhle film je pro AC ostuda...