Cena za slávu (2014)

Je to jiz psano v knizce Rady babky Bety - Nepolykej seme cizincovo !

Blázinec (1988)

Jako dite me vzdy hrozne rozesmal ten pes, jak jen pokazdy probehl zkontrolovat situaci.

Terminátor: Temný osud (2019)

Spoilers ! " I WONT BE BACK ... " Treti dil trochu pripomina triologii Kmotra, kde pokud je prvni Terminator originalni a druhy detailne vymazlenej, tak tenhle dil je treti Kmotr. Tento dil tak nejak stylem patri k prvnim dvoum a navazuje na ne. Taky je ale vykrada a nektere casti / imigrantska zachytna stanice, Arnolduv konec ... /, jsou vylozene poctou prvnim dvoum dilum. Arnold ve filmu neni celou prvni pulku, ale kdyz prijde na scenu, tak si hrde krade cely film pro sebe a je ho vsude plno. Ma tam nekolik skvelych vtipku a v zaveru slavnostne prinese obet nejvysi pro vyssi princip mravni. Druha pulka filmu mi dost pripadala jako urcity druh louceni s Arnoldem. Arnold pusobi misty starecky a jeho vysvetleni, proc se rozhodnul pomoci mlade La Senorite, je ponekud dosti prustrelne a na konci je z nej jiz jen jakysi zachrance, ktery se vynori v poslednim okamziku, jen aby zabranil tomu nejhorsimu. Mexikancu je ve filmu plno. Ne, to je lez. Skoro vsichni ve filmu jsou Mechikanci. Bilou tlamu ma jen Arnold, Linda a vetsina z tech, kteri ve filmu umrou. Linda ma hluboke vrasky, ale jinak je videt, ze si nataceni uzivala stejne jako Arnold. Jeji drsnou image jsem ji moc neveril a radsi bych videl v jeji roli misto ni, Cersei. Hlavni nepratelsky Terminator je slozenim nej casti predeslych dvou zabijaku, takze tekuta slitina na pevne kostre. Terminatorka Grace Terminatorka neni. Je to posileny clovek, takze da obcas pultekutakovy pekne pres drzku. Nektere akcni sceny jsou povedene, jine zbytecne, stejne jako misty delsi filosoficke zastavky o byti a nebyti. Skvela je cast, kde proti sobe stoji Arnold, Grace a Mexinator. Pral jsem si temnou trojku, podobnou prvnimu dilu a bohuzel ji nedostal. Nejvetsi slabinou filmu je podle me obraz, ktera nekdy vypada prilis levne. Hned uplne prvni zaber na lebku v pisku, ktera se postupne odkryva, mi vyhodil v hlave napis " Hur tohle uz naaranzovat neslo ?" Takovych mist ma film pomerne mnoho a vznitilo se ve me presvedceni, ze Miller byl pro tenhle film hodne spatna volba. Mozna jeste zajdu na IMAX a pak ze slabych 4*, dam silne 4*. Tenhle film neni spatny, ale ani vyborny. Pro fanouska Terminatoriho sveta je vsak povinnosti. Scena po titulkach neni.

Annabelle 3 (2019)

Ed a Lorraine Warrenovi vlastni sbirku nejvic prekletych veci. Tou nejprokletejsi ze vsech je ... pouzita vlozka ...

Syn temnoty (2019)

No a pak si vezmete domu treba decko z babyboxu ! Kdyz nevite, jakemu satanasovi se narodilo ! Ale Liza je nadhernaaaa.

Too Old to Die Young (2019) (seriál)

Pusher Trilogy patri k tomu nejlepsimu, co jsem mel moznost ze sveta filmu videt a prave kvuli tomu dam Refnerovi sanci vzdy, kdyz neco noveho natoci. Pomalejsi rozjezd mi taky ze zacatku vadil, ale kdyz clovek kouka dal, tak se do tohoto serialu zamiluje. Zatim serial roku. Pro me urcite lepsi, nez napr. prvni rada Temneho pripadu. Naloz dalsi Nicku !

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Takze flashbacky a hledani penez. Presne co jsem rikal, ze doufam, ze to nebude. Zajimavy z hlediska zjisteni, co se stalo s Pinkmanem, ale jinak celkem nezazivny a az na souboj dost nudny. Skoda.

Aladin (2019)

Tupa kravina.