• Krátkometrážní

Jakusoku no Neverland - Season 2 (2021) (série)

Absolutně odfláknutý. Zklamání největšího kalibru. Zbytečnější konec sem neviděl. Asi ani nemá smysl se rozepisovat, schopnost studia narvat 4 knížky do posledních 4 minut a prohlásit to za konec mluví za vše. 1* za hezký op a první 3 díly. Zbytek odpad

Maó gakuin no futekigóša: Šidžó saikjó no maó no šiso, tensei šite šisontači no gakkó e kajou (2020) (seriál)

Příjemné překvapení letní sezóny. Ačkoliv se na první pohled může zdát že se jedná o hloupou harémovou komedii plnou ecchi a hloupého nadrženého hrdiny a první dvě epizody tomu napovídají. Ovšem po třetí epizodě se anime přehoupne. Ecchi zde úplně chybí, o harému nemůže být řeč, romantika je sice zde, ale převážně mezi vedlejšíma postavama. Anime je překvapivě správně krvavé, hlavní hrdina nepřemáhá protivníky silou přátelství ale silou brutální, jen aby je mohl oživit a ještě parkrát zmasakrovat. Zápletka je zajímavá, až do 12 epizody není jasno kdo včem má prsty (což je také velké překvapení) sem rád že sem nedal na některé komentáře a anime shlédl. Mezi podobnými anime skvost, jinak lepší nadprůměr. Dávám ****

MasterChef Česko - Série 4 (2020) (série) odpad!

Ubohá, laciná parodie na Ramsayho plná nesympatických účinkujících a ještě horších porotců...no takže vlastně jako každá tv soutěž od hovny. To už i do řitě to prostřeno je lepší. Ještě sehnat seznam restaurací kde tyhle šašči vaří, ať vím kam radši nechodit (nerad bych dostal torzi konečníku) odpad gg no wards

Red Krokodil (2012)

Páni...Tak tohle bylo divný. Syrový, odporný, nechutný ale svým způsobem poeticky dojemný. Rozklad těla střídá rozklad mysli a je jen na divákovi aby určil co z toho je vlastně horší. Film nám nabízí pohled do života feťáka jenž je závislí na droze zvané krokodil. Atmosféra je ponurá, bez naděje, jako když se že světa vytratí všechny barvy. S hudebním podtextem a zajímavou kamerou to u mě nevyvolalo znechucení, ale lítost nad lidským životem...80 minut je bohužel moc, dávám ***

964 Pinocchio (1991)

Co to sakra bylo ? Přiznám se že do teď netuším. I přes relativně vysokou ostrost obrazu jenž sem měl k dispozici nebylo půlku filmu poznat co se tam vlastně děje, dialogy skoro žádné, hudba relativně zajímavá, pár scén kdy bylo vidět o co jde taky ušlo. Šokující to moc nebylo, zvracící scéna nebyla moc k uvěření. Stopáž 97 minut je prostě moc, stačilo by 25... btw. Tak nějak nechápu co lidi šokuje na tom že týpek běhá po ulici s betonem na krku a ječí u toho... asi sem divnej ale dám ***, nerad shazuji underground, tam se i snaha počítá za dvě.

1-Ichi (2003)

Ichi the killer je super film. Je to úchylný jak psí fisting ale je To. Prostě. Prdel. Bohužel tento film je čistá amatéřina, herecký výkony sou na bodu mrazu (proč se ichi směje když dostává nazacatku filmu na budku ? Je to schválně, nebo z toho měl prostě herec prdel a už se to nechtělo točit znovu?) Herecké výkony jsou uplná amatéřština, kamera bez stabilizátoru, akorat zvukové efekty jsou celkem super. Většina rvaček jsou znázorněný dost na nic, prostě je vidět že sou údery mimo, celkově mě to spíš než prequel k legendárnímu Miikovi připomíná home video party kluků co se doma nudily. Bohuzel film ani v ničem nešokuje... a proč 16 letého grázla hraje tehdy 30 letý Teah, kterej už v tý době vypadal na 40 ? Nápad prostě super, provedení špatný. 2+ za snahu. Edit. Nechal sem si to rozležet v hlavě a za to že posprejovaná budova v 34 minutě je dost možná stejná u který sem si během života v japonsku ožralej nasral do bot, kámoš kterej byl totálně vypálenej tam málem rozbil okno cihlou kterou si nesl hodinu sebou, protože ji našel před barem...lol za to dám 3***!

Specialisté - Pod maskou (2020) (epizoda) odpad!

Milý pane Šveda. Když chcete točit díl nějaké pseudokriminálky s tématem popkultury co teď zrovna letí, prosím zjistěte si co a jak. Jediný co ste dokázal bylo udělat z cosplayerů kr*tény a nesvéprávné lidi...Narážka na Advik skvělá, nevím podle čeho ste si vybral zrovna ten ? Podle policajtů co tam občas přijedou uklidnit hlučný lidi ? Přesně kvůli takovým zm*dum jako ste vy se nám lidi akorát vysmívají. Jestli ste co k čemu tak na příští advik nakráčíte a všem lidem tam se omluvíte za tuhle zhovadilost. Kdyby se udělovala cena zlatý falus Za největší mr*dku televizní tvorby, máte první místo. Vemte svoje scenáristy, kellnyho, zlodědka a vypalte do číny....tvl takhle sem se ještě nenasral v životě

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál) odpad!

Bylo to velmi nudné seznámení, ještě nudnejší než doktor z hor, ten kdo tu stál už tady není, hovno s tím naděláte...pane revizor

Incantesimo - Okouzlení I (1998) (série) odpad!

Dneska ráno sem udělal novou řadu okouzlení do záchodu. Myslím že překoná všechny ostatní řady at už kvalitou či strukturou... no jo, zmrzlina a utopenci dodají vám tu nejlepší konzistenci.