Jessica Jones (2015) (seriál)

Takže shlédnutím třetí série Jessicy Jones jsem ukončil svojí cestu Marvel Netflix seriálů. A abych byl upřímný, tak doufám, že se Jessica někdy vrátí, stejně tak jako doufám, že se vrátí i postavy z ostatních seriálů (Luke Cage, Iron Fist, Daredevil, Punisher). První série byla velmi dobrá, a to hlavně díky záporákovi Kilgravovi, kterého považují za nejlepšího záporáka, kterého jsem v kdy viděl. Druhá série s kvalitou hodně klesla, a to hlavně tím, že se hrozně pomalu táhla a celkový příběh byl dost nudný. Nahoru ji vynesla Jessica, která za celou dobu seriálu ani jednou nezklamala. Druhá série taky postrádala lepšího záporáka a zajímavé postavy. Třetí série se v tomhle zase trochu zlepšila. Záporák už byl lepší, bohužel ale furt ne tak dobrý jako Kilgrave. Tempo bylo rychlejší ale i tak to chtělo ještě trochu víc zrychlit. I vedlejší postavy tu měly více prostoru a byly zajímavější. Pokud od seriálu očekáváte nějakou akci, tak asi budete hodně zklamaní. Akce je v seriálu sice minimum, ale to vůbec nevadí, protože je to dobře napsané a pořád zábavné. Jessica Jones se navíc od ostatních Marveláků více zaměřuje na psychiku, která k tomu seriálu patří a funguje fantasticky. Hodnocení 7,5/10

The Punisher (2017) (seriál)

Punisher je spin-off Daredevila a vlastně bez perfektního výkonu John Bernthala v Daredevilovi by tento seriál nikdy nevznikl. Takže tleskáme Johnovi za skvělé představení Punishera v úžasném seriálu. Neměl jsem moc v plánu se na tento seriál dívat, ale jakmile jsem viděl Franka Castla a.k.a Punishera v Daredevilovi tak jsem prostě nemohl jinak. A udělal jsem dobře, protože to byla skvělá jízda, hlavně první série, protože ta se nezastavovala a prostě to jelo. Nikdy jsem se nenudil. To samé bohužel nemůžu říct o druhé sérii, které by pomohlo trochu více akce a zajímavější scénář. To v čem byla ale druhá série lepší jsou emoce, například Billyho Russoa jsem v první sérii vnímal jako bezcitného zmrda, ale v druhé sérii se jeho charakter více prohloubil a choval se více lidsky. Skvěle také fungovaly vztahy mezi Frankem a ostatními vedlejšími postavami (Karen, Amy, Curtis, nebo Micro). Seriál doprovází skvělá hudba ve stylu rocku, což je můj oblíbený žánr takže super. Daredevila to nepřekonalo ale patří to rozhodně k těm lepším Marvel seriálům. Hodnocení 9/10