• Thriller

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Dokopal jsem se tedy i k druhemu dílu abych měl s čím porovnavat ten první , zde se stalo to že první polovina filmu už šla uplně doprdele ... více sadismu , více brutality ... takže jsem byl rád a těšil jsem se na okamžik kdy přijde ta očekávaná pomsta, která zde přinešla vlastně to samé co v jedniččce. Až na změnu lokace a snaze změnit i pointu nepřinesla vůbec nic nového. Neříkám že druhá polovina filmu nejela ve stylu SAW ... to poteší ale jinak kde nic tu nic :) dal bych uplně stejné ohodnocení jako jedničky, kdybych jedničku neviděl ... ale stejnému brčálu stejná čísla nedám. 45% :)

Plivu na váš hrob (2010)

Takhle, neviděl jsem původní film z doby chleba ... OK :) první polovina filmu je jen bezduché znásilňování jisté spisovatelky v chatě. Věřim že někoho nadchne první půlka víc než ta druhá , já to tedy mám naopak ... přežil jsem 40 minut a přišlo potěšení v podobě pomsty, které během okamžiku připomínalo SAW v levném provedení. (co dům dal)  Mé hodnocení patří tedy spíše druhé polovině filmu a dávám čistých 55 % :)

The Hoarder (2015)

Takové jakoby trochu o ničem ... příběhově je to moooc jednoduché a postupem filmu zjistíte že záporák je vlastně idiot a vše co by mělo bejt strašidelné nebo nechutné je vlastně slabší odvárek. Jedna jedinní brutalní scéna co se mi vybavuje , jinak takové nemastné, neslané ... je to jeden z mála filmů u ktereho ani nevim co pořadně do recenze napsat. Nečekejte žadné BUM, nečekejte žadné HURá. 35-40% za masky a pár přijatelných scének ...

Pašerák (2018)

Jasně!!! je až obdivuhodné co ten člověk ve svém věku ještě dokáže ... hlavní role už je legendou a vždy se musí brát veliký respekt nad tím že ještě točí :) Jinak film sám o sobě dobrý ale určitě né nějak extra užasný ... většinu času jízda v autě , příběh tam jakoby nějaký je ale není to nic co by vás zvedlo ze sedačky a přemýsleli jste nad tim ještě nadchazjící měsíc ... s respektem a uctou pana Clinta Eastwooda dávám 65% :)

Zrodila se hvězda (2018)

Pokud si chcete užít film , myslím to tak že užít emočně naplno , je to dobrá volba .)) chvíli brečíte, chvili se radostí usmíváte a chvili dramaticky zuříte ... za mě perfektní obsazení co si sakra moc sedlo .)) hudební doprovod k tomu asi není ani co dodat, kord když se na to ten film zaměřil a dodal určité hvězdy do hlavní role .))) na konci jsem myslel že vybrečím snad i poslední kapku slz z těla ... dávám 80-85% :) a né víc jen proto že zde nebyl prostor i na nějake jiné i kdyby jen sebemenší story ... je to na jednu tematiku a to nééé každeho pohltí. Pro ty kdo má rád tuhle dvojku a hudební scénu , nečekejte a sledujte .)

Největší showman (2017)

Největší Showman je užasný film kde mi vlastně ani na vteřinu nevadilo že část toho je muzikál ... Dokonalé provedení, dokonalá hudba, dokonalé obsazení , chybělo málo a patá hvězda by byla na světě, trošičku toho příběhu tam ještě zasvětit lépe. A nemám slov ... jinak samozřejmě až na pár detailů bez chyb :) dávám krásných 85-90% a děkuji tvůrcům .)))

Zlouni (2022)

Když už se stane že si pustím animák tak od něj očekávám maximum, jelikož mám v srdci animáky alá Příšerky S.R.O, Za Plotem nebo pro mě best off , V Hlavě :) tak jsem na hodnocení trochu pedant ... neříkám že tadyto byl propadák, bylo to super, mělo to své tempo, krasnou grafiku a celá ta parta "magorů" bomba ... ale chyběl tomu lepší přiběh, lepší pointa, bylo to celé nedotažené a dokažu si v těchto barvách představit lepší pecku s rozhodně lepším příběhem ... do půlky filmu v pořádku , pak to šlo už ze zabavou z kopce a občas to i nudilo ... předvídatelnost až na pár sekvencí nepotěšila ale ono to dnes asi už jinak ani nejde ... dávám krasných čistých 65% :)))

Děti si nech! (2021)

Doslova a dopísmene souhlasím s hodnocením zde na CSFD ... 40-45 % :) nééé že by tato komedie uplně urazila ale ani nijak nenadchne, jednohubka na dlouhý večer a myslím si že za pár dní o ní nevím ... Herecký výkon tentokrát přiklaním těm nejmladším dětem ve filmu , kde se byl důvod občas pousmát ... Jinak nijak zajímavá komedie, postupem děje začínající nuda a předvídatelný závěr už byl až možná trapný ... .)

Mlha (2007)

Nechápu :) nechápu a vidím že se neshodnu s většinou ... nevím přesně za co tady dávat 4-5 hvězd jako ostatní ... i na ten rok je to naprostá slátanina ... jedna hvězda je za myšlenku průchodů dvou světů a druhá hvězda je za ten genialní konec kdy se během minuty stane něco kvuli čemu se nemuselo stát TO drastické řešení. Trochu humorný konec si myslím ... chápu mělo to působit k takzvanému zamyšlení ... a taky proto dávám 45% .) vlastně jen pro to ... nic jineho jsem ke kladnemu ohodnocení nenašel. Myšlení lidí ač to opět asi měl být učel nedavalo smysl, veškeré činy nedavali smysl a uvahy taktéž. Jsem asi uplný idiot a potřeboval by jsem tento film vysvětlit čtením mezi řádky a poté bych jej třeba pochopil a hodnotil jinak :)

Spiderhead (2022)

Opět jedna z novinek na kterou se člověk prostě těší a v zavěru je to zklamaní ... co tady na to napsat, jedna hvězda za obsazení do hlavní role a druhá hvězda za zakladní kámen alá nápad, který by byl i dobrý kdyby byl od zakladu uplně jinak podchycený a natočený ... jinak je to nuda nuda nuda a takzvaně novodobý nesmysl. Těch 40-45 % by to dalo , víc určitrě ne ... Přijde mi že filmové novinky alá Netflix jedou na bázi zkusíme/uvidíme ...