Vyhnanec (1999)

Tahle Lundgrenova pohádka je pořádná směsice. Tvůrci se pěkně vyřádili, ale pro svoji jedinečnost to stojí určitě za shlédnutí. Přestřelky jsou opravdu roztomile přehnané a padouši se samopaly padají jako hrušky, většinou v úžasně krkolomných pádech, jako při olympijských skokách do vody.

Jezero 2 (2007) (TV film) odpad!

Snad ještě slabší než Crocodile, tudíž zatím asi úplné krokodýlí dno. Animace byla horší než v Doom II! Jinak se jedná o trapný remake + pokračování špatné jedničky. Přibylo sice pár postav, když pomineme ty vykradené (šerif, milionář, ekoženská) a pár krokodýlů, ale jinak se nic nezměnilo. Rozhodně ne k lepšímu.

Pavouci (2000)

Velmi vtipný film. Velmi špatný film. Efekty byly neuvěřitelně laciné (přistávající modelek raketoplánu, výbuchy naprosto digitální, omotání padoucha pavučinou připomíná spíš nastříkání mlékem , atd). Scénář byl hloupý a nedával vůbec smysl. Perlička na konec: Výtah jede nahoru - postupně projíždí patra 16, 17, 18. O minutu později jede výtah dolů. Projíždí patra 16, 17, 18 ... ??? Hvězdička za pavouka cupitajícího po městě.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

Proč v tom filmu nebyla proboha použita nějaká hororová hudba? Vždyť by to mělo daleko lepší atmosféru! Jinak pěkné a jako bonus spousta krásných záběrů po krajině.

Krokodýl (2000)

Postavy byly tak nesympatické, že se krokodýlovi vůbec nedivím že je chtěl sežrat. Udělal bych to taky. Jinak to celkem šlo, až na ten konec, kde toho simulanta vozili v kolečku, krokodýl skákal jako delfín přes člun a vyvrhával zpátky sežrané postavy. Nejvtipnější scéna byla jak přeživší skupinka tří hrdinů číhala nenápadně za keři se špičatýma klackama na desetimetrového krokodýla. Aligátoří série je proti této krokodýlí zárukou kvality.

Octopus (2000) odpad!

Tohle je vážně blbost. Nechápal jsem proč pořád pouštěli toho blonďatýho padoucha, zřejmě proto, aby jim mohl znovu škodit. Chobotnice v závěru vypadala že je trénovaná aby žrala jen teroristy. Vůbec ta bonusová zápletka s teroristama na lodi byla trochu navíc. Ten konec s výbušninou připomínal podobně kvalitní žraločí snímek, Shark Attack 3 - Megalodon. Jak tu detonaci mohl Roy přežít, když byl v ponorce, co vezla bombu ještě 4 vteřiny před výbuchem, je mi záhadou. Kladem může být tak celkem pěkná doktorka.

Slimák (2006)

Malcom Reynolds je zpátky! Sice nemá svoje kšandy, ale zůstali mu jeho skvělé hlášky.

Charlieho andílci (2000)

Přeplácaný blikající nesmysl, který byl těžce zparodován ve Scary Movie 2. Radost mi udělal snad jen odkaz na "Cooler Kinga" z Velkého útěku.

Robot-monstrum (1953) odpad!

Naprosto nemožné dílo dosahující na úroveň legendy Plan 9 from Outer Space. Herci jsou opravdu velmi špatní. Scénář by za zmrzlinu napsali 2 pětileté děti rozhodně lepší. Naprosto nelogický a na hlavu padlý (a řekl bych že hned několikrát). Ústřední monstrum je chlupatý medvídek s televizní anténou na hlavě, který jakoby vypadl ze seriálu Teletubbies. Klenotem pak je jeho "videotelefon" který je tajemnou kombinací skříňové televize a bublifuku. Dokonalá sebeparodie. Ale zážitek to rozhodně je nezapomenutelný.

Boa vs. Python (2004) odpad!

Ložený odpad už názvem, dějem to jen potvrzuje. Scéna se slečnou v autě a tou krajtou je opravdu filmový klenot.