Přejezd Cassandra (1976)

Ze začátku nic moc možná kvůli japonskému dabingu, avšak druhá část zvedá hodnocení. Líbil se mi odpor proti vojákům, kde obyčejní lidé bojovali aby ostatní měli šanci přežít.

Edith Piaf (2007)

Musím přiznat že tento snímek byl pro mne velice obtížný. Jsem vášnivý posluchač desek této zpěvačky a obdivuji její dílo. Po shlédnutí filmu jsem byl celkem překvapen jak těžký život měla. Možná také proto zpívala tak procítěně. Film byl skvěle natočený, možná až na přílišné tmavé stylizování většiny scén. Pro pět hvězdiček mi chybí nějaký osobní pocit, který film ve mě bohužel nevyvolal.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Bylo to skvělé, akorát některé scénky mě nebavily. Úžasná byla scénka první, pak taky s scéna s posly a s neviditelným pasažérem.

Pomsta šprtů (1984)

Tento film miluji. Líbí se mi odhodlanost šprtů. Správní týpci.

Ptačí svět (2001)

Naprostý rozdíl oproti Mikrocosmu. Tohle je pro mne barevnější,zábavnější a hlavně to má spád. Také kvituji přidáni aspoň nějakých komentářů.

Mikrokosmos (1996)

Nemůžuju jinak. Některé záběry jsou podařené avšak jako celek je to nekoněcná nuda. Možná na to nejsem dost dobrej hmyzák. Mým favoritem mezi aktéry jednoznačně Hovnivál.

Stalker (1979)

Tento film hodnotím i když sem ho celý neviděl. Chybí pouze pár málo minut na konci. Čím mne zaujal tak především ruština, také některé záběry kamer se mi zdály jak z jiného světa. Mimochodem taky sem měl po shlédnutí pěkný guláš v hlavě.

Černá díra (1979) odpad!

Totální ptákovina. Nuda nebetyčná. Nelitujte že jste neviděli. Jediné co stojí za zmínku je hlavní hudební motiv ten byl zajímavý.