Řidič (1978)

Byl jsem na to za socíku v takovém starém kině. Myslím, že to nemělo chybu.

Jezdci noci (1940)

Historický film o kamioňácích třicátých let v USA, kdy se žilo ze dne na den. Podobný film jsem zatím neviděl a asi ani neuvidím.

20 000 mil pod mořem (1954)

Natočeno v r. 1954. Kdo z českých tvůrců dokáže tohle natočit dnes?

Ein Kessel Buntes (1972) (pořad)

Ti kdo hodnotí tenhle pořad negativně, buď to nikdy neviděli, nebo mají krátkou paměť. Tak odsuzují i tehdejší západní interprety, kteří tam vystupovali a to včetně takových skupin jako je např. ABBA, BONEY M, FALCO, OPUS atd. U mě to byl jeden z nejlepších zábavných pořadů tehdejšího východního bloku. (Z doslechu vím, že na tenhle pořad se oblibou koukali i diváci tehdejší NSR, kteří bydleli blízko hranic a tudíž měli možnost sledovat východoněmeckou televizi.) Právě naopak, současná provenience nestojí za nic. Je to směs nouze, bídy, chudoby a neschopnosti přijít s kvalitními pořady na úrovni.

V poslední chvíli (1982) (TV film)

Barry Newman hrál v několika vynikajících filmech. Tenhle je jeden z nich. Film vyšel zatím jen v zahraničí a to pouze na VHS.

Piraňa (1978)

Průkopnický horor na dané téma a se solidní dávkou reality, který si zaslouží patřičně ocenit, protože ve své době neměl konkurenci.

Piraňi II: Létající zabijáci (1982)

Teď jsem se díval na Megapiraňa a v životě nepochopím, jak může být film Piraňa 2: Létající zabijáci hůř hodnocen.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Asi nejlepší motoristický magazín, který spojuje techniku dopravních prostředků, testy, cestopisy a zábavu dohromady

Kojak (1973) (seriál)

Krimi seriál sedmdesátých let, kdy Amerika byla ještě Amerikou.