Teletubbies (2022) (seriál)

Táto nová verzia dcérku až tak neoslovila. Asi aj preto, že príbeh s deťmi je na tom istom mieste a už sa prostredie a aktivity nestriedaju rozmanito ako v starších sériách.

Teletubbies (2015) (seriál)

Skvelé pre najmenších drobčekov. Poučné, láskavé, pestré, farebné. Podľa niektorých hodnotení je vidieť ako málo dospelých rozumie detskému svetu.

Nejlepší Vánoce na světě (2023)

Vianočná oddychovka. Netreba čakať kultovky, treba len tak niekedy byť… ale jedna vec čo mi kazí hepyendy na záver- fakt musia všetci na konci šťastne spievať? :-D Fakt nemusia. Ale spievajú.

Vědma (2023) (seriál)

Dávam 5* kvôli podpore myšlienok, inak by boli 4*. Postavy mohli byť viac charakterovo prepracované, trochu mi chýbalo viac spomalených záberov na prehĺbenie atmošky. Taktiež by som privítala širšie opisovanie už povedaného. Lebo tomu dobre chápeme len tí, ktorí sme sa o tieto témy, legendy, ezoteriku a históriu vekov zaujímali viac. Aj psychiatriu a celkovo súvislosti, informácie povedané vo filme tam mohli byť podrobnejšie rozprávané a aj v preformulovaní opakovane rozprávané,aby sa hlavné myšlienky dostali do vedomia a podvedomia viac ľudí. Alebo proste dať pozornosť kamery zblízka na tú osobu, ktorá ich hovorí a nechať čas na vstrebanie. Ale… veľmi pekné efekty a celkovo som nadšená, že túto tému niekto spracoval. Tak odo mňa ešte aj objatie a pusu tvorcom :-D Sama mám roky praxe na psychiatrii ako personál a zažila som tam ľudí, ktorí boli veľmi vnímaví, videli, cítili…ale tento svet im to nedovolil prejaviť a spracovať… alebo ani oni sami si to nechceli dovoliť. Ošetrujúci lekár ich v tom utvrdzoval a tak dokola. Trochu mi to pripomenulo Celestínske proroctvo- kniha super a rovnomenný film ledva z rýchlika 20-30% obsiahol. Ale teda Vedma dala obsahovo viac percent myšlienok, akurát pre neznalých viac do hĺbky by to chcelo a to by sa natiahlo na krásnych 7 častí potešenia😄. ❤️ Ďakujem za túto tvorbu. Teším sa nabudúce na ďalšiu.

Kiwi a Strit (2016) (seriál)

Rozkošné, milé, krásne animácie prírody

Šťastný nový rok 2: Dobro došli (2021)

Film splnil moje očakávania. Príjemný relax a pobavenie. Krásne outfity, prostredie… rozprávka pre dospelé ženy :-) Videla som len v slovenskom prevedení, takže nič ma nenaserkalo :-D

Výnimočná Nikol (2022) (seriál)

Ľahké, milé a aj tak akurát napínavé. Výborné obsadenie, zápletky, prípady…Bavili sme sa veľmi dobre. Teším sa na pokračovanie.

Skutečné příběhy (2016) (seriál)

Ja pozerám diely, kde účinkujú najmä už skutoční herci a je to celkom príjemné pozeranie. Zaujímavé námety a spracovanie pozerateľné. Nečakám hollywoodsky trhák. Len hodinový príbeh ku kávičke.

Coup de Foudre à Bora Bora (2018) (TV film)

Príjemná oddychovka. Nevadí, že prvoplánovka. S tým každý počíta už po prečítaní názvu, nie? Zábery ostrova - nič horšie som ani nečakala. Krása...

Skleněný pokoj (2019)

Opäť nerozumiem negatívnym komentom a zlým hodnoteniam. Veľmi pekný snímok a film som si skutočne užila. Prekrásne zábery, výborná kamera. Dosť reálne zobrazené príbehy ľudí ťažkej doby, bez nejakého pozlátka. A nadčasová vila? Krásna, chladná ako osudy ľudí okolo nej.