Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Po finalním shlédnutí všeho můžu s čistým štítem dát 5*. Všechny série se mi líbily a každá měla něco do sebe. Přesto, že to prvně vypadalo na tuctové scifi se z toho vyklubal velice inteligentní seriál s prvky politiky,sociologie a dokonce i práva či mezinárodních vztahů za co má u mě velké plus. Vesmírné scény na výbornou a postavy velice různorodé a výtečně zahrané. Propracovanost detailů uchvatná a celková promyšlenost tomu také nechybí. A stále je pro mne konec 3. řady nejlepším ukončením sezony, co jsem prozatím zažil u seriálů :)

Skins (2007) (seriál)

Ze začátku mi to přišlo fajn, cool. Časem to bylo všechno absurdní, nerealné. Určitě zajimavý pohled, ale ne tak záživný

Umučení Krista (2004)

Pokud bych se měl zařadit mezi kladné či negativní diváky, tak určitě kladný. Mel nás neušetří ničeho a naturalisticky vylíčil svůj pohled na historii. Ať to tak bylo nebo ne, tento film se povedl.

Che Guevara (2008)

Komentář dle mého gusta: Tetsuo

Hrdinové (2006) (seriál)

Jakožto milovník nadpřirozených schopností jsem tomudle uplně podlehl. Skvělé napsané postavy s lákavou dějovou linkou a užasnou zápornou postavou z toho dělají prvotřídní podívanou. !!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jakožto fanoušek počítačů a žen jsem si tenhle seriál ihned oblíbil. Velice chytlavě napsané postavy, (Kaley mi přijde pro tu roli jak stvořená) užasné gagy a přitom vše s užasným nadhledem .

Telefonní budka (2002)

Z počátku jsem nevěřil, že jde natočit film, který se bude motat kolem telefonní budky. Dle doporučení jsem tomu dal šanci a byl jsem šokován. Užasná atmosféra mě vtáhla do děje a na těch 80 minut jsem byl v budce a snažil se přežít. Pro mne jeden z nejzajimavějších filmů

Oko dravce (2008)

Omlouvám se, ale todle fakt ne. Hodinu po tom co ten film skončil, jsem netušil o čem to bylo a pouštět znova to doopravdy nehodlám. Shia má na víc.

Schindlerův seznam (1993)

Jsou filmy, které zabaví. Další, u kterých se člověk dívá v kolik skončí. Pak tu jsou filmy, kterých má člověk husí kůži. Dokonalý soundtrack, užasní Neeson/Kingsley/Fiennes a mnoho dalších aspektů zaručují dokonalý snímek. 100%