Sin City - město hříchu (2005)

Po prvním shlédnutí nic moc, ale když jsem se k tomu vrátil, to bylo jiné kafe.) Vynikající příběh, skvělé efekty, krásné herečky, nemám si na stěžovat.

Sedm (1995)

Na tenhle film budu dlouho vzpomínat, Ďábelský Fincher, skvělý Pitt, osobitý Morgan: kombinace, která natočila snad nejlepší krimi a s tak užasným závěrem. 5/5, jinak to ani nejde

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Po pokračujících sezónách to jde jen a jen dolů...chtělo by to kvalitní konec aspoň.

Dexter (2006) (seriál)

Po konci 6. série jsem kompletně unesen, Seriál nemá výpadky, žádné špatné série a pokud ano, tak si zaslouží "pouhých" 90%. Od začátku až do konce má neuvěřitelně vysoko nastavenou laťku, která se mnohdy přenastaví o pár stupínku navíc. Dexter je živoucí legendou a po přečtení knižní série vidím, že i kniha jde překonat. ******************* minimálně.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Pro mě neobyčejný nářez. Legendu jsem znal, ale že by mohla být přetvořená do tohodle vizualního skvostvu mě nikdy nenapadlo. 99% !!!

Disturbia (2007)

Tento film je založen na hereckém výkoně Shia-i(nevím jak to skloňovat, přijde mi to debilní). A Shia to podal brilantně, má přirozené a o to lepší výkony, kamera si s tím fajně vyhrává a celé je to až nepřirozeně uvěřitelné. Od Absurdnosti příběhu, kdy někdo vidí vraha, ale kvůli nějaké elektro hračce s tím niž nemůže dělat až po "hot girl next door". Líbilo se mi to! 4*

Leon (1994)

Film, při kterém si sednu do židle a nevstanu dokud neskončí. Pro mě nejlepší snímek L. Bessona a nejlepší herecký výkon J. Rena

Život Briana (1979)

Geniální. Problematika církve si až moc hraje na hraně, aniž by byla nějak ironicky z filmována a todle mi sedlo do noty. Jeden z opravdických kultů !

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Pro mě srdcová záležitost, tato paní mě doprovázela pokaždé, kdy mne zastihla nemoc. Vždy tam byla, vždy jsem se díval. Děkuji Angelo :)