• Rodinný

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Velice zvláštní film z prostředí střední školy. Jeden týpek se zabouchne do Hermiony. No, a to je asi tak všechno, co jsem vám chtěl říct.

Lesapán (2015) (studentský film)

Na studentský film hodně slušný. Fak dobrý. Asi nejlepší studenský film, který sem viděl. Dobrá prace. Taková temná pohádka.

Predátor (1987)

Pokud jste člověk, kterému záleží na propracovaném příběhu, hereckých výkonech a myšlence, tak tenhle film určitě není pro vás. Já nepotřebuju tyhle kravinky. Koukám se na filmy proto , abych se bavil. A myslím si, že vesmírné monstrum, které zabíjí bandu vojáků, mi bohatě stačí. Arnoldovo proslovy jsou skvostné. Miluju to, jak říká věty, které obsahují jedno sloveso. Nejlepší film roku 1987. Teda, moc filmů z osmdesatých let jsem neviděl. 😁 Nejlepší bylo, jak na sebe Arnold napatlal to bahno a predátor ho nemohl najít. To je blbost, termokamera reaguje na teplo. A pochybuju o tom, že bahno ho ochladilo na tak malou teplotu. Jinak super akčňák. "STICK AROUND".

Království nebeské (2005)

Hodnotím réžisérskou verzi, tu Kterou Ridley Scott považuje za pravou. Bylo to náročné. Tříhodinové filmy nejsou pro každého. Ikdyž to bylo náročné, jsem rád, že jsem to viděl. Opravdu působivý film, který je pro mě opravdu poutavý. Jsem rád, že takové filmy vznikají. Historii si musíme připomínat. Orlando tady předvedl svojí nejlepší roli. Nepočítam Pána prstenů. Nejvíc mě dostala scéna z malomocným synem, která nebyla ve zkrácené verzi. Chápu Ridleyho, který byl naštvaný. Bitva o Jeruzalém nepřekonala bitvu z dvojky Pána prstenů. Příběhově naprosto bezchybné......

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)

První série je v celé TBBT nejlepší. Nerdi okukujou holku od vedle, co víc si přát. Jedna z nejlepších scén je, když všichni přijdou na halloweenskou party v obleku Fleshe. Doplerův jev je taky super. KLOBOUK DOLŮ.