Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Jako malýho mě to bavilo, když jsem ale viděl nedávno reprízu, zjistil jsem, že nejzajímavější na celý soutěži byly prsatý účastnice a průvodkyně :-). A vlastně vševědoucí otec Fura je taky nezapomenutelnej, to je pravda.

Pevnost Boyard (2016) (pořad) odpad!

Český televize už neví co pouštět, tak oprášili 20 let starou soutěž, která už nikoho nezajímá a hurá zaplnili jsme hodinu hlavního vysílacího času. Tomu už se musím smát, ubohý stejně jako ty rádoby hvězdy co tam účinkujou.

New Element - Svědomí (2014) (hudební videoklip) odpad!

Už dlouho jsem se takhle nenasmál :-DDD Česká scéna opravdu dopadla až na dno :-DDD

Planeta Yó (2011) (pořad) odpad!

Odpornej propagandistickej pořad sluníčkářů, kterej jen vymývá mozek dětem. Moje děti se na tohle nikdy dívat nebudou, to radši tu televizi rozsekám lopatou. Na ukázku : https://www.youtube.com/watch?v=7TeitNEQM6Y. Ať jde celá ČT do prdele !!!!!! Hajzlové prodejný !!!!

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Několik vystoupení, který jsem viděl se celkem povedlo, proto nedávám odpad, existují i horší pořady. Ale je to víceméně jen další zbytečná televizní kokotina pro širší nevybíravou skupinu diváků.

Šílenství proutěného košíku (1982)

Není to nic převratnýho, ale velmi slušná krvavá zábava to je. Příšerka s domovem v košíku je pěkně nechutná i přes absolutně amatérský zpracování, gore je ucházející a nudný mi to taky nepřišlo. Příznivci úchylnějších běček by měli bejt spokojený :-)

Jakub lhář (1999)

Výbornej film. Já jsem zatím originál s V. Brodským neviděl, ale tohle je pecka. Robin Williams dokazuje, že je pan herec.

Páni kluci (1975)

Ne že bych se na to nerad podíval, ale jako velkej hit mi to prostě nikdy nepřišlo.

Homolka a tobolka (1972)

Tak i do třetice se povedlo. Pořád je to sranda a pořád je to naprosto výstižný.