Eminem: Not Afraid (2010) (hudební videoklip)

neměj strach, Eminem se podívá jestli pod postelí nemáš bubáky.. ❤️

Eminem - When I'm Gone (2005) (hudební videoklip)

eminemova 13. komnata.. i rappeři mají city :( ❤️

Eminem: The Real Slim Shady (2000) (hudební videoklip)

etanol rapové muziky, svého žánru a eminemův nejlepší banger, i když to první místo se těžce vybíralo, ale vítěz může být jen jeden..

Arthur: Prokletí (2022) odpad!

Kdyby se to jmenovalo například, já nevím, jak si zkurvit svou dosavadní kariéru: ve filmu, možná bych to bral jako nechtěnou sebeparodii, a napařil jednu zdechlou a leklou hvězdu, a už se o tom dál nezmiňoval. Je to totální výsměch, který nefunguje ani jako parodie na žánr, na Arthura a Minimojové [protože, chtě nechtě, stejně nejsou hlavní náplní dění, a asi každý čekal že oni tu budou jako vraždící gremlins, co oběti žerou zaživa, a ne nějaká tlupa z wakandy], a na Luca, kterému rád tu oprátku sám uvážu. Pokud se mezi vás najde og nostalgik, co si pamatuje na video na YouTube s názvem Shrek is love, Shrek is Life, díky kterému jsem dostal celoživotní trauma, když se začnu modlit ke Shrekovi, vylétne mi do okna jak zkurvený rumburak, a napere mi svoje obří zelené macaté péro do kaďáku. Zpětně, když na to vzpomínám, je to dobrá parodie, a kdyby někdo se chopil tohoto námětu a vytřískal výbornou komedii, s nádechem erotického soft porna, byla by to ta největší prdel pod sluncem, ale léta páně jsou nevyzpytatelné. A zpět k filmu, který je natolik zoufale nezajímavý, že mi do hlavy utkvěla vzpomínka na tu hezkou prcinu bloncku, které bych rád doteď lízal análek, a vyčistil ji zbylé kusy od večeře, ale to je zase jiná pohádka..

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Takový to, když dobrý herci utáhnou špatně napsaný scénář, zkuste si z toho pak vyvodit, že v brně sú samí kontišové. Seroš se trochu táhne, než narazí na zlatou žílu, a pak už jen uběhnou asi 3 hodiny, kdy se nemůžete smát totálně blbému humoru brněnských šauklařích, ale chápete mně je to někde v lógru. Pružinovka to ale stále umí, a držím si názoru, že na poli českých režisérů, se toho fakt nebojí, ale měl by za prvé dostat copyrajty na hentéc, a za druhé nedělat z pražských cajzlů rodilé moraváky. Nu což, furt lepší než se hrabat v krtkovi. A jinak, zdravím do štatlu..! p.s.: Kolařík vypadá jak Tarantino po mrtvici.

Krásné bytosti (2022)

každej se jednou v životě zahazoval s takovou partou cumarádů; (ne)ironicky.

Když promluvila (2022)

Harvey Wepřík si mříže určitě zaslouží, sto padesáti kilové prasce, co si za zdí natáčení mohlo dovolit všechno, co mu fetištická fantazie jen dovolila, a mohla volně projevit. Případy jako jsou u sexuálního harašení (aneb s politiky stále netančíme..), které nejvíce postihujou převážně ženy, jsou celá léta odložena do šuplíku, a desítky let na něho nikdo nesáhne, protože jo, vy si řeknete, proč to teda nenahlásily už dříve, a dlouhá letá měli pod(če)pičí? Ale ano, některé vzaly krom šmínek i odvahu, a opravdu to nahlásily u policie, ale kdo by věřil mladý pipině, že jim Bill Cosby sahal pod sukní? Víte, takový sexualní pervezák se nikdy neprojeví navenek až moc podezřele, a jsou to ve většině případu sympaťáci, slušný lidé (něco jako Flanders), a Cosby je televizní tatínek století, oblíbený v každém rodinném obyváku, takže buď je to feministická pinda, co mu chce jen uškodit. Pak se to táhle jako psí hovno z koberce, a natočí se něco jako Spotlight 2, ale ne, tohle byl dvou hodinový táhnoucí sopel, který se ještě utřel do rukávu, a lepil se ještě dva dny. Taková rada, určitě se najde méně než hodinovej dokument, který shrne to nejdůležitější, co byste měli vědět, ne vymyšlenou omáčku kolem pro efekt přiběhového aparátu. Nebo co dokáže youtube video za 10 minut, a ušetří to čas.

Minamata (2020)

je to film, nebo jen záběry ze soudního procesu mezi Deppem a Amber? [btw; koho to kurva zajímá..??]

Super Size Me (2004)

salámové a muslimové putovali 40 dnů a 40 nocí pouští, aby se dostali do nejsvatějšího místa na zemi - Mekka. Já mám ale svého meka, pyčo. To velké a žluté M, ke kterému se máš modlit, ne žádný koberce, žádný alláh.. hehe, [ne, je to nezdravé a zřejmě při pravidelné konzumaci do půl roku zdechneš, ale stejně tam žrát budu..].

Babylon (2022)

Tenkrát v Hollywoodu crossover Vlk z Walk Street. Z obou filmů Babylon něco čerpá, ať už nás film vezme retrospektivně do ranných fázi němého, a posléze i zvukového filmu, a divoké hrobeso párty na place, kde mimo Chaplina jak svou holí ukájí barmanskou šlapku, si Lauren s Hardym utahovali svý pidi kohoutky, ale to bysme mírně odbočili. Pokud existuje magie, minimálně teda na ta plátně, tak nás Babylon zatáhne do časů, kdy se skutečně vytvářely dějiny. Opulentní třihodinová jízda horskou dráhou, která mi velké šrámy na duši neudělala, páč nejsem pussy, [stačí se jen podívat do mojí historie prohlížení, to by nedal nikdo..], ale tři hodiny jsou zbytečně moc času, abyste si uvědomili jak Vás ty orgie uzemnily. Herci budou vždy hrát jinou ligu, protože podívejte se, ve všech skvělých filmech se buď vyskytují tyhle jména - Pitt, DiCaprio, Robbie, Maguire, a po novém i Chazzele. Tak nepocházím z dob dávno minulých, a není mi 119 let, ale i já si občas zavzpomínám na časy, kdy to ještě za něco stálo, [hlavně, aby se vrátila doba, kdy v pornu byl i příběh..!]. Víc takových filmů, ale s ubráním plynu tak na trojku, ale doufám, že to zlatého oskara dostane, minimálně za herecké výkony, protože když to porovnám se Štefkem, aka Fabelmenovi, a tento skvost a uvědomění, proč milujeme pohyblivé obrázky, vidím v tom velký rozdíl.. PÍ.S: Aspoň vidíte, že vaše babičky nebyly žádný svatyně!