24 (2001)

Ani se nedivím, že režisér Beránek už nic víc nenatočil - hodně špatný pokus o film.....

28 dní (2000)

Bohuzel Sandra Bullock je typem herecky, ktere asi nikdo nemuze verit, ze by zahrala roli alkoholicky – ve sve roli pusobi az nechtene smesne.

4400 (2004) (seriál)

Velmi povedené!!!!! Dočkáme se i u nás??????

48 hodin (1982)

Jeden z filmu kvuli kterym mam Murphyo rad i pres jeho posledni propadaky. Opravdovy gejzir hlasek a narazek mezi nim a Noltem cini z tohoto filmu nadprumernou zabavu.

6. den (2000)

Arnold Schwarzenegger si poslednimy filmy kope svuj vlastni hrob a ceka jen na povestny posledni hrabicek do sve rakve - bude jim T3?

60 sekund (2000)

Hodne prumerny filmecek, ktery tezi jen z velkeho mnozstvi super bouraku a tim padem je dokonalou pastvou pro oci vetsiny muzske populace – ale ten scenar!

8. míle (2002)

Pokud jde o hereckýn výkon Eminema nemám prakticky žádných výhrad, ale jinak film nenabízí nic - jen tuctový příběh a navíc poslouchat 2 hodiny rap taky nemusím.

8 MM (1999)

Pro me pouze solidni thriller jehoz hlavni slabinou je neprilis presvedcivy vykon Nicolase Cage.

8 žen (2002)

Herecký koncert francouzských hereček několika generací je skutečnou pastvou pro oči a film nabízí navíc další důvod proč jej vidět - výborný scénář.