• Fantasy

Belle (2013)

Film jsem viděla rozkouskovaně, ale pokaždé jsem byla nesmírně zvědavá, jak dopadne a hodně jsem o něm přemýšlela. Úplně mě nadchly hlavní postavy, častokrát jsem zapomněla, že se dívám na film, ne na skutečnost. Hrály výborně, některé scény byly skvostné. A pravda, že příběh je podle skutečnosti mě dorazila a já prostě musím dát pět hvězd.

Zůstaň se mnou (2014)

Kdyby ve filmu nebyl tak příšerný scénář, nebyla by to úplně špatná podívaná. Koukalo by se na to dobře, člověk by byl dojatý a originální příběh by nebyl zastíněn. Hodně dělal také velice špatný dabing, s nímž jsem byla nucena film zhlédnout, ale ten nebudu brát v potaz. Každopádně, ten Adam, ten byl tak moudrý (tak na 130%) a milý a pozorný...

50/50 (2011)

Po docela nudném a zbytečném úvodu plném ječícího kamaráda se film docela pěkně rozjel a přestože byl velice předvídatelný, daly se zde najít plusy v podobě kvalitních hereckých výkonů a občasných zajímavých scén.

Ztracené město Z (2016)

Strašně mě film bavil Hlavně hereckým obsazením a zpracováním mě nadchnul a určitě si ho někdy pustím znovu.

Anna a král (1999)

Tenhle film mi měl posloužit jako vysvětlení, proč prostě někdy něco opravdu nejde, i když se dva lidé milují. Film byl skvěle udělaný, herci vynikající, konec bravurní.

Bílá vrána (2018)

Na filmu musím ocenit hned několik věcí: 1) Výborně vybrali malého a staršího Nureyeva - opravdu si byli podobní i vzhledově i povahově. 2) Film mě opravdu bavil. Byl zajímavý, rozporuplný a pořád měl kam gradovat. 3) Skvělý napínavý konec. 4) Výborně volená hudba a 5) Úžasně se zde prolínaly minulost se současností. Krom toho - herecké výkony byly bezvadné.

Divoká řeka (1994)

Kvůli vynikající Meryl Streep a nádherné řece nemůžu jít s hodnocením níž. Snímek byl strhující a znepokojivý, nemohla jsem odtrhnout oči od obrazovky. Samozřejmě, chyby se zde našly, ale příběh obsahoval snad vše a - no, ta řeka je prostě nádherná. Určitě se k filmu ještě vrátím.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Celkově se mi film spíš nelíbil a dala bych mu mnohem nižší hodnocení, ale měl něco do sebe. Originalitu a něco, co mě donutilo se na něj dodívat až do konce. Příběh vyvolával pocity smutku a beznaděje a člověk si tak dobře představil nepředstavitelnost a bezvýchodnost situace, v níž se hrdinové nacházeli.

Mamma Mia! (2008)

Naprosto nechápu zdejší nízké hodnocení. Pro mě je film skvělou podívanou a písničky mi přijdou nazpívané ještě líp než originál. Herecké složení je vynikající, film vtipný a Meryl Streep úžasná.