D'Artagnanova dcera (1994)

Jak bych to řekl - na to, že má film 125 minut, by to chtělo víc šťávy. Ale úplná ztráta času to není

Habermannův mlýn (2010)

Výborné zpracování, nezbývá než dát plný počet bodů, ale filmík je to jen pro silné povahy. Určitě doporučuji mladým lidem, aby si udělali představu, jaké to dřív bylo v naší vlasti.

Ubožáci (1982)

Naprosto luxusní verze Bídníků, krásná hudba, skvělé výkony herců! Ač rozhodně nejsem fanouškem Lina Ventury, výkon v Bídnících je z těch, na které se nezapomíná - takový jako on mohl Jean Vealjean skutečně být!

Peklo s princeznou (2009)

Pohádka to byla pěkná, i když to peklo šlo podle mě udělat lépe, ideál je pro mě stále peklo ve S čerty nejsou žerty. Jirka Mádl s Terezou Voříškovou byli příjemný pár, ale díky tomu, jak je Jirka malinký a má krátké ručičky, působili vedle králů skutečně jako děti :-)

Základ rodiny (2005)

Hodně mě překvapuje celkový výsledek hodnocení u tohoto filmu. Já hodnotím *****, dobře jsem se pobavil, ani na chvilku se nenudil a na konci si pobrečel. Co víc si člověk může přát?

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Výkony všech herců jsem si užíval, ale dohromady mi to moc neladilo. Něco tomu filmu prostě chybí

Líbáš jako Bůh (2009)

Moc nechápu, čím si "Líbáš jako bůh" vysloužil tak nízké hodnocení. Všechno, co se ve filmu stalo, je ze života a reálné - mně velmi blízký člověk byl přesně takový jako hlavní hrdinka. A muži ve středním věku se chovají úplně stejně jako František nebo Karel... Možná je neúspěch snímku daný tím, že je hodnocený na csfd, kde jsou zaregistrovaní především mladší lidé, doporučuji ho tedy těm starším :-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Od prvních minut mě příjemně mrazilo v zádech. Počítal jsem s tím, že ještě pár měsíců budeme muset čekat na úchvatný závěr, proto mě první díl Relikvie Smrti dobře naladil a rozhodně nezklamal očekávání.

Nelítostný souboj (1995)

Výborně natočený Nelítostný souboj diváka rozhodně nezklame. Al Pacino a Robert De Niro podávají podle mého názoru jeden z nejlepších výkonů, které jsme u nich mohli vidět. A to ve filmu nehrají sami - v malé roličce se objeví Natalie Portman, ve vedlejší, ale také výrazné Val Kilmer, Jon Voight stejně tak skvělý jako přítel na telefonu... Tahle zábava na 164 minut není ztráta času!

Samotář v Seattlu (1993)

Pěkný film, ale některé dialogy byly prostě moc...... americké - škoda