Kung Fu Panda (2008)

Podle procent, které má film na csfd jsem čekal daleko lepší výkony kreslených herců :-)

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

K filmu jsem přistupoval s nedůvěrou a i když jsem ho doma měl už přes rok, nějak jsem se nemohl dostat k jeho puštění. Předčil ale zdaleka má očekávání - všichni herci hráli výborně, což vytvářelo úžasnou atmosféru opravdovosti, od začatku do konce jsem se musel smát - a hlavně - kdo zná povahu lidí a soužití mezi nimi v bytovém domě, ví, jak moc je snímek skutečný...

Zimní víla (1999) (TV film)

Výkony herců hodně podprůměrné, přitom námět byl zajímavý a potenciál dobrý :-)

Fenomén Gott (2009) (TV film)

Hodně lidí se nevyjadřuje k dokumentu samotnému, ale ke Karlu Gottovi, tak tedy i já... i když jsem tak mladý, že jsem nezažil jeho nejlepší léta, přesto si myslím, že jde o jedinečného umělce i osobnost, stejně tak i dobrého člověka, kterého si vážím a lidé by měli také... kdyby se energie, věnovaná jeho uražení na těchto stránkách, věnovala něčemu dobrému, nebylo by na světě špatně :-)

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Emanuel je přirozený, pro ženy určitě sexy a i když jsou jeho recepty u nás prakticky nepoužitelné z hlediska nejen cenové dostupnosti, ale i možnosti nákupu ingrediencí, jeho pořad je zábavný, pohodový i inspirující. Když se někdy výjimečně dívám, nikdy se nenudím.

Zack a Miri točí porno (2008)

Komedie, která má v sobě hodně humoru, člověk se pobaví, ale jakákoliv hloubka nebo jiný rozměr chybí, proto když film dodíváte, za pět minut si na něj ani nevzpomenete.

Touha po zlatě (1993)

Tomuhle filmíku prostě něco chybí - námět je dobrý, ale film celkově nemá šťávu i tak ale ***

Jo (1971)

V Česku hodně nedoceněný film s Loisem de Funés... určitě každého zarazí, že neuslyší Františka Filipovského, ale Jiřího Cieslera - i tak tohle dílko rozhodně stojí za to, pan Ciesler odvedl skvělou práci

Červená siréna (2002)

Je pravda, že je film hodně podobný Leonovi, ale nemyslím si, že by chtěl režisér tento nejlepší akčňák napodobovat. Jean - Marc Barr dal své postavě úplně jinou duši a Asia Argento také stála za to. Kdo má rád moderně točené akční filmy z francouzské produkce, určitě by si Červenou sirénu neměl nechat ujít.

Večírek 2 (1982)

Stejně jako první díl i Večírek 2 je nejenom zábavný, ale také až neuvěřitelně "ze života"... dospívání mladého děvčete je ve filmu vykresleno jedinečným způsobem No a dobrému zážitku pomáhá i výborná muzika ala 80. léta