Tuxedo (2002)

Milujem Jackieho filmy ale toto ma hlboko sklamalo. A Jennifer sa mi zdala neuveriteľne trápna. 1* je až až

RoboCop 3 (1993) odpad!

Nenormálna kravina. Inak to ani nemôžem povedať. Nestrácajte nad tým čas. odpad !!!

TerrorVision (1986)

Tak toto bol jeden z filmov u ktorých by nikto nikdy nehľadal kvalitu. No ona tam naozaj niekde je. Skvelý dizajn monštra, neotrepaná zápletka a nečakané zvraty. Pre toho kto má rád štýl 80. rokov a zábavné B horrory povinnosť.

Lovci netvorů (2001) (seriál)

Toto je tak debilný seriál, až mi to prišlo smiešne. Normálne som sa na tom bavil natoľko, že som sa tešil na ďalší diel. Jeden z najlepších najhorších seriálov.

Hellsing (2001) (seriál)

Vynikajúca kresba, dobrý príbeh, žiadne nudné scény, dobrý humor ale pripadalo mi to také moc urýchlené.. Zato musím pochváliť soundtrack ktorý je naozaj výborný.. 4*

Claymore (2007) (seriál)

Jedno z tých slabších anime. Animácia je perfektné. Boje sú štýlové, príbeh ma moc nezaujal. Postav sú zaujímavé ale celému tomu konceptu niečo chýba.

Šťastné chvíle (2000)

Krásny film so zaujímavím námetom pri ktorom som sa hanbil že som sa niekedy sťažoval na svoj život.

Rambo II (1985)

Keď som bol malý miloval som tento film a stále mi má čo ponúknuť. Vždy si ho rád poziem.