• Thriller

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Nebejt tech dvou zaverecnych dilu co se odehravaji v pritomnosti, tak by to jakz takz slo. Ty to ale srazeji dolu. Hlavne ta konfrontace s vrahem a pak to nejhorsi, ty kecy na vozejcku pred spitalem. Mit to jeste jeden dil navic, tak by to slo do sracek uplne.

Still/Born (2017)

Slabsi prumer, ten radobystrasidelnej hlas byl spis trapnej

The Blackcoat's Daughter (2015)

Slusna ukolibavka. Mistama Lynchovsky zmatena, moc moudrej sem z toho teda nebyl

Oppenheimer (2023)

Tesil jsem se na nejaky hezky CGI vybuchy a dockal se az po dvou hodinach akorat jednoho prumernyho :/ Ty vyslechy dost nudily, navic jsem vubec nechapal o co jde (musel jsem na wiki).

Přízraky v Benátkách (2023)

Ubijejici neprehledna nuda..ve trictvrte filmu mi padla skeble a vzbudil jsem se u titulku. A knives out jsem dal tri i presto, ze je to hovadina podobnyho razeni (kde jsem taky nevedel co se deje). Ale aspon to bylo zabavnejsi

Noční koupání (2024)

The Shining s bazenem. Stezi prumeny. Sem doted nevedel, ze nektery lidi maji misto plic zabry a vydrzi na jeden nadech ctvrt hodiny pod vodou.

Den díkůvzdání (2023)

Staci videt jeden libovolnej slasher a uz neni treba koukat na jinej, protoze jsou jak pres kopirak. To je duvod proc me nebavi. Jeste v zadnym jsem treba nevidel, ze by po omraceni zaporaka vzali neco do ruky a rozmlatily mu hlavu aby se po stodvacatysedmy nezved a nehonil je dal. Nebo aby si hlavni protagonista neodpustil maserskou hlasku pri finalnim killu.

Tahle země není pro starý (2007)

Anton :) S tou bombou mi pripomel "pumpovace" z Bumperkleef.. mit vlasy, tak takovej uces nosim

13 (2010)

Ten propocenej tlustej negr kteryho museli po druhym kole posadit na zidly, jako bych se tam videl :)

On se bojí (2023)

Prvni Aštarovo slabsi film, mel by se vratit zpatky k hororu (coz se asi hned tak nestane vzhledem k tomu, ze chysta s Phoenixem westernovou komedii). Do pulky docela sranda, pak me to zacalo nebavit a od trictvrte uz sem trpel. Btw vsim sem si, ze se mihnul v ty lesni scene (ten typek co se pta "co tu delam?")..