Old Boy (2003)

Ze retezu utrzenej a na pokraj pricetnosti rozzurenej typek ma behem peti dnu zjistit kdo a proc mu zavrazdil manzelku, unesl dceru a jemu dopral patnactilety pobyt v neprilis luxusnim hotelovem apartma. Park v nejlepsi kondici.

Samotáři (2000)

Tys nas zapalil. Nezapalil. Vzdyt horime. Vubec ne, naopak vsechno je v poradku.

Záhada Blair Witch (1999)

Jako a dost vazeni! Zacina me pekne vytacet, jak se tu kdekdo vozi po Hedr. Laskave si panstvo uvedomte, v jak prekerni situci se ta chudera nachazela, jakej stres musela prozivat. Ta holka mela proste nervy na pochodu a vubec se ji nedivim. Zabloudit v lese samo o sobe neni dvakrat prijemny a pokud k tomu prictete dalsi faktory jako: spankovy deficit - pri takovem kravalu jakej tam ta stara cuza po nocich delala, nejde dodrzet tech osm hodin i kdyby se na hlavu stavela. Strava - jak asi vite, tak nekvalitni strava ma neblahy vliv na celou nervovou soustavu a nikoho asi neprekvapi, ze po tolika dnech stravenych mimo civilizaci nebyla ta potrava uplne nejvyvazenejsi. Jo a jen podotikam, zadne vyzivove doplnky s sebou nemela. Stres - Hedr byla neustale pod obrovskym tlakem a to je jako potreba brat na zretel. Nekteri z vas mozna namitnou: vzdyt si prece mohla s nekym popovidat, sverit se svym trapenim. Chyba lavky. Nemohla! Stejne jako si nemohla doprat aromatickou lazen na zklidneni nervu. Je pravda, ze byla neustale na cerstvem vzduchu. To mi ale nezlobte se, prijde jako mala utecha po vsech tech utrapach kterymi si musela projit. Takze trochu te ohleduplnosti prosim vas.