Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Opravdu mrazivá švédská detektivka, která je natolik solidní - že jsem se při jejím sledování ani chvilku nenudil!

2Bobule (2009)

Do druhých bobulí se vloudilo trochu horších scén, ale atmosféra jedničky byla stále znát, takže se celkové zhoršení dá překousnout...

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Pěkně mě to vyděsilo :-D

Agora (2009) odpad!

Agora je film, který odporným způsobem znásilňuje antickou historii - vykrádá a převrací životopis ctihodné Hypatie; křesťany představuje jako totalitní formu vlády, která převzala moc ze dne na den (a to se nechci ani jedné náboženské strany nijak zastávat) - nemluvě o elitní jednotce křesťanských vrahů, k níž se mi okamžitě v hlavě vybavila asociace jiné mordparty v černém z mnohem mladší doby ... Rachel Weisz roli zvládla skvěle, vyvstává zde však nutná otázka - zda ji vůbec měla přijmout. Totální znechucení u mě vyvolala závěrečná část se "středověkým honem na čarodějnice" a triumf lidské hlouposti nastal, když se zjevila na scéně socha Kapitolské vlčice, která byla vytvořena až středověkými umělci!!! Nechutné... na hnůj s tímto snímkem!

Elitní jednotka (2007)

Vynikající! Elitní jednotka je film, který dokáže vyrazit dech ve všech ohledech - všem, kteří takový film vytvořili patří opravdu velká poklona za realistický přístup k věci!

Čtvrtý druh (2009)

Marťani jsou všude kolem nás :-D

Muž na laně (2008)

Philippe Petit umí opravdu dramaticky vyprávět o svém největším životním úspěchu - a i po těch letech je vidět jakou eufórii mu tento zážitek přinesl a stále přináší do života - což mu ze srdce přeji ;-)

Solomon Kane (2009)

Strašidelná pohádka, která Vás svým zvláštním ďábelským příběhem provede mnoha místy ČR. Neočekával jsem nic nového pod sluncem, ale Vašut v roli loupežníka mě opravdu bavil :-D

Vyšperkuj mi káru (2004) (pořad)

Šílená show, ve které se z vraků amerických aut plných odpadků stávají před kamerami umělecká díla. Mě osobně na tomto seriálu fascinuje kreativita tvůrců, která je opravdu bezmezná

Malý Velký Bojovník (2010)

Oproti ostatním Chanovým filmům je Little Big Soldier spíše podprůměr, ale to neznamená, že by v něm nebylo pár dobrých scén a vtipů