Jessabelle (2014)

Aj napriek tomu, že sa veľkých ľakačiek som sa nedočkal, no film ub mňa vyvoval zvedavosť, divák si musí počkať na objasnenie príbehu, až na samotný koniec, a to je jeden z mínusov filmu, ďalšie mínus filmu je že koniec nedopadol podľa mojich predstáv, som si istý, že nie som jediný koho to trápi, aspoň koniec keby sa skončil inak, tak by som bol aj za tretiu hviezdičku, po pozretí filmu u diváka vyvoláva pocit sklamania, a preto som za 2 hviezdičky

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Ako sa zrodila najobávanejšia bábika všetkých čias? Si myslím, že lepšie túto myšlienku nik by nevedel sfilmovať. Príbeh sirôt, ktoré v sirotinci už nemôžu naďalej bývať, tak ich prichýlia rodičia našej obávanej Annabelle, divák sa môže na čo tešiť 😉

Annabelle (2014)

Keďže som v oblasti hororových filmov nováčik, tak som sa rozhodol pre Annabelle, ešte pred tým ako som si to pustil, mal som ozaj strach, v priebehu filmu sa ale nič očakávané neudialo, ako príbeh filmu je zaujímavý, no ja si myslím, že chyba v spracovaní filmu. Film moje očakávania nesplnil, takže 2/5

To Kapitola 2 (2019)

Ubehlo 27 rokov a partia sa dáva opäť dokopy, každý divák čaká úplnú bombu, no u mňa druhé pokračovanie neurobilo až taký dojem ako to prvé, je fajn, že sa toho veľa vysvetľuje čo doteraz vysvetlené nebolo, ale niečo je podľa mňa príliš prehnané, prišli aj sklamania voči divákom, ale aj to k filmom patrí. Tak preto 3/5

To (2017)

Výber na môj prvý hororový film nebol ani lepší, moje očakávania boli reálne, parádny herecký výkon hlavných hrdinov, ale aj záporných, každý si plnil svoju úlohu vynikajúco. 5/5