• Pohádka

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Neměla jsem nějak velkou potřebu to sledovat, ale je pravda, vydela jsem asi dva dili a parkrat pet minut- není to něco převratného ale taková hrůza to taky není a v ostatních telenovelách to vynikne a zdejší hodnocení tento serial velmi podcenuje a je podle mého názoru hodně zaujaté. Navic ustredni zapletka by se dala pozit dost dobre pro celovecerni drama...

Machete (2010)

Další film od Redrigueze, který vzdává poctu tomu nejbéčkovitějšímu co lze vidět, Zápletka je klasická ale jsou tam opravdu dobré momenty. A navíc Saegal v pozici ostavy proti které ve svých předchozích filmech bojoval - konečně je tu s ním nějakej dobrej film.

Květinářka (2009) (TV film) odpad!

Tak přeslazenej film sem ještě nikdy neviděla- holka pracuje jako květinářka a sní o tom, že jednou potká dokonalého muže a když jej políbí tak uvidí jejich svatbu, líbánky a malé děti. Tohoto muže potká a on se živí psaním románů pro ženy. Bylo to tak přeslazený, že je mi toho ještě tet špatně.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

U některých jeho čísel jsem sice ta úplně nechápala co mají s magii společného( zavěšování na háky, srářka autem, chytání šípu za letu) ale musí se nechat, že to jinak má opvŕavdu povedené

Ohnivé ulice (1984)

Z tohoto filmu sem měla pocit, že ani tvůrci sami neví jak jej chějí natočit. Jako by si sami uvědomavali mouchy filmu, ale neuměli z nich udělat přednosti. Kdyby tenhle film bral sám sebe s nadhledem byl by daleko lepší.

Bill a Ben (2001) (seriál)

já ty dva kluky z květináče prostě žeru

Ve jménu krále (2007)

Na tomto filmu mi vadily hlavně dvě věci a to za 1,- B. Reynolds, který měl příšerně dobarvený obočí a navíc mi připomínal parodii na Conneryho, o jeho hereckém výkonu(stejně jak většiny účinkujících) se ani nemá cenu bavit a za 2,- Farmář, Jasona mám docela ráda a ani v téhle roli nepůsobil nejůúř, ale co mi nešlo do hlavy je to, proč celej film chodil v tý špinavý košili a to i poté co jeho tatíček umřel. Ovšem co musím pochválit je jak sejmuli hlavního záporáka( o jeho kvalitách se radši rozepisovat nebudu).

Top Gear (1978) (pořad)

Nejsem fanda do aut a auta třídím na osobní a nákladní a pak bodle barvy, ale u tohoto vždy ytvrdnu

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

viděla jsem z disney dilný cekem 3 seriály a tenhle se mi líbil nejvíc