• Pohádka

Barbie Růženka (2002)

Jsem skalní fanoušek pohádek- kreslených i hraných- jen u málokteré pohádky se stane, že by se mi nelíbila a tahle je opravdu povedená( pokud od toho nečekáte víc než co to je- uvědomte si, že je to o barbie) PS: viděla sem to až po navlásku, tekže opravdu nechápu, proč to není přeloženo jako Locika, nebo aleson jak ve Shrekovi na Zlatovlásku

Čarodějné pohádky (2002) (seriál)

Strašně ujetá animace i příběhy, ale líbí se mi jak to Barbora Hrzánová vypráví

Devdas (2002)

Měla jsem náladu na film u kterého si pobrečím, proto jsem zvolila Devdase, protože Bollyěood ty srdceryvný filmy umí. Navíc Devdas je jeden z nejopěvovanějších Indických filmů. Vizuálně je ten film dokonalý, pěvecká a taneční čísla jsou dokonalá. Všechny herečky jsou úžasné. NÁSLEDUJE SPOILER Jenže.... zaprvé jsem nebrečela, za druhé dějově mě to vůbec neoslovilo a měla jsem co dělat, aby vydržela první půlku filmu, ta druhá se už dala, ale i tak mi víceméně bylo jedno co se s kým stane a jakmile Devdas umřel, tak jsem si snad i oddychla, že už to máme za sebou(taky to mohlo skončit cca o deset minut dřív, když došel k názoru, že u s tou kurtyzánou nebude tak zle). No a konečně za třetí mě neoslovila ani jedna mužská postava, ani jeden z otců, milenců, manželů, zeťů či synů. Jak byly ženské role dokonalé, tak mě ti chlapi s*rali. Ženy byly milujicí, oddané, odhodlané, intrikánky, obětavé, poslušné i hádavé. Naproti tomu muži byli bud prostě nijací a nerozhodní, tiší podpantofláci, prostě bezdůvodně zlý anebo jen tak to počtu. Jo a ještě tam byl jeden alkoholik. Prostě celý film byl v režii žen, závisel na tom co která z nich udělala, či jak se rozhodla a chlapi se jen tak nechali táhnout prodem. Což není někdy úplně naškodu, kdyby to nebylo v první řadě o Devdasovi, který vlastně v tomfilmu nemá žádnou akci na kterou by nepřišel sám. Teda pokud nepočítáte mlácení slabšího pohlaví náhrdelníkem.

Šňup (2002)

Sotva film začal, začala jsem se sama sebe ptát, jestli jsem si náhodou něco nepíchla než sem ho zapla. Když sem nabyla dojmu, že asi ne, začala jsem přemýšlet, jestli jsem si nevařila čajíček z houbiček či si nevykouřila dýmku míru, ale došla jsem k názoru, že též asi ne. Pokuď chcete poznat jaký to je být "sjetej" a přitom to nezkoušet s ryzikem vedlejších účinků, určitě si pusťte tento film.

Bill a Ben (2001) (seriál)

já ty dva kluky z květináče prostě žeru

Bulšit (2001)

Pokut čekáte stupidní ujetou fekálního humoru plnou komedii jste na správné adrese. Pokut čekáte inteligentní komedii přetočte list. Přeci jen je to parodie na teenagerské komedie, tak co čekáte?

Evoluce (2001)

Uznávám, že je to strašná blbost, ale je to prostě moje krevní skupina.

Desáté království (2000) (seriál)

Davam 4 i kdyz by si tento serial zaslouzil spise jen 3 ale okouzlil me vlk a ten si zaslouzi jednu hvezdicku sam pro sebe

Do pohádky (2000) (seriál)

Tohle, že je pohádka pro děti?