Flintstoneovi (1994)

Flintstoneovi jsou jedním z těch filmů, kde forma triumfuje nad obsahem. Významným plusem filmu je obsazení vedlejších rolí, které je - mírně řečené - velmi nekonvenční. Flintstoneovi jsou nenáročná zábava v tom nejlepším slova smyslu. Budete se výborně bavit a několik minut po zhlédnutí pravděpodobně zapomenete, o čem to vlastně bylo. 80 % (František Fuka, Ci 08/1994)

Tirant Lo Blanc (2006)

Potěší kvalitní herecké obsazení: spíš než Casper Zafer ovšem zaujmou osvědčený Charlie Cox a Leonor Watling. 60 % (Ci 02/2008)

Misery nechce zemřít (1990)

Svébytně "autoironický" román Stephena Kinga posloužil Reinerovi jako základ komorního thrilleru, jemuž dodnes nemůžeme upřít sevřenou atmosféru. 80 % (Ci 02/2008)

Oběť (1986)

100 % (Alena Prokopová, Ci 02/2008)

Ružové sny (1976)

Jeden z nejkrásnějších moderních slovenských filmů. Zůstává prototypem československého "romského filmu", který nedokázal překonat žádný z jeho nečetných snaživých následovníků. 100 % (Ci 02/2008)

Paní Harrisová (2005) (TV film)

Drama, které místy přechází do tragikomedie či si pohrává s černým humorem, na televizní snímek z produkce HBO však věnuje nadstandardně "filmovou" péči maličkostem, výpravě a především hereckému obsazení. 80 % (Alena Prokopová, Ci 02/2008)

Taxikář (1976)

100 % (Alena Prokopová, Ci 02/2008)

Já, legenda (2007)

60 % (Ondřej Vosmík, Ci 02/2008)

Monstrum (2008)

80 % (Ondřej Vosmík, Ci 02/2008)