2046 (2004)

Tak nevím.Po přečtení všech komentářů a příspěvků jsem zjistil že se jedná o zřejmě velmi rozporuplný počin.Jak je zde již psáno a dáno někomu film sedne jako hrnec na pr... a někomu zase vůbec.Moje maličkost spadá pod první skupinu.Buď to bylo tím že jsem byl zrovna v rozpoložení při kterém mi film zalezl pod kůži jako mráz pod nehet a nebo také tím že jsem v určitých chvílích pociťoval jak moc jsou určité pasáže pravdivé či nesmazatelné v běhu života.Hold jsou pro mě filmové chvíle kdy ani přehnaná stopáž nestáhne snímek hluboko pod hladinu do hlubin vod dvouhvězdových.

Bratři (2009)

Původni Dánskou verzi filmu jsem neviděl a snad to není ostudné ale za to mě velmi opakuji velmi příjemně potěšilo toto novější zpracování. Tobey Maguire vyměnil roli muže v pavoučím úboru za roli otce od rodiny kterému se jakjinak než těžko odchází od toho co nejvíce miluje a hola hola práce volá.Musím říci že se své role pro mé velké potěšení zhostil více jak dobře zvlášťě v posledních minutách jsem měl velké potíže s pravidelným dechem a udržením emocí na uzdě.Jake Gylenhall je skvělý herec a dokázal mi opět že umí.Natálka je moc krásná jako vždy. 95 %

Geunyeoreul midji maseyo (2004)

Jedním slovem nádhera.Papričkový kluk a dokonalá lhářka.Perfektně jsem se bavil a slzné kanálky opět tekly proudem.

Sherlock Holmes (2009)

Perfektní chemie mezi hlavními představiteli.Zakousl jsem se do plátna jako do nejdelikátnějšího pokrmu a jako dezert byla naservírovaná skvělá hudba Hanze Zimmera.Celou tuto tabuli jsem si velmi vychutnal a bude mi ležet v žaludku doufám že dlouho.

Dokonalý trik (2006)

Are you watching closely? Dokonalý trik, dokonalý film

Shogun Assassin (1980)

Perfektní sestřih všech dílů této klasiky o vlku samotáři a jeho synovi do jednoho nezapomenutelného zážitku.

Ohňostroj (1997)

Perfektní práce. Nefalšovaný, procítěný, hřejivý a intimní snímek.

Samuraj (2003)

Beat Takeshi je mistrem meče,režie i pera a k tomu dává nostalgicky zavzpomínat skoro v každém svém filmu na léta kdy fungoval jako výborný bavič a stepový gurmán.Konec to byl prostě tanec.