Miss Hanoi (2018)

Potenciál detektivky z prostředí a hierarchie vietnamské komunity měl větší potenciál. Nejeden moment by si zasloužil více prostoru a rozvinutí, jindy zase nastupovaly chvilky nudy než je rozboural cynický detektiv. Celkově dobrý, ale trochu televizní než filmoplátnové. <60%

Cesta bez návratu (2017)

Čistokrevné tragické drama a Arnie tu hraje vcelku věrohodně (na Terminátora) i když si dovedu představit herce, co by předvedli větší herecký emocionální prožitek. Nenudil jsem se však vůbec, přestože se dalo z tématu či závěru vytěžit ještě více. 70% (viděl jsem: 1x cz)

Lord of the Dance in 3D (2011) (divadelní záznam)

Velmi pěkné, úchvatná hudební a taneční show (pokud to zažijete naživo nebo alespoň v tv s pořádně hlasitou zvukovou aparaturou). Jen ony show Lordů jsou si ve své podstatě podobné. 85%

Všechno nejhorší (2017)

Povedený thriller se zábavnými i překvapivými momenty v časové smyčce. Mohlo to být klidně ještě delší s větším využitím paradoxu časové smyčky. Hodnocení: 3,5 hvězdy 70% (viděl jsem: 1x titulky) PS: Pokud jste mladší generace a neznáte film "Na hromnice o den více" - rychle to napravte!

Smrt ve tmě (2016)

Povedený strašidelný únikový thriller. (viděl jsem: 1x cz)

Vesmír mezi námi (2017)

Odmyslet si nelogiku celýho filmu a je to nakonec takový vcelku milý, teenagerovsky romatický film na odpolední výplň. (viděl jsem: 1x cz)

Aquaman (2018)

Co k tomu říci. Tak předně, je to dlooouhé a odehraje se toho tu dost. Kvalita tehnického zpracování vysoká, ale to již tak nějak považuji za samozřejmost. Až bych uvažoval o vyšším hodnocení, ale působilo to na mne jako slepenec všeho možného již viděného a žádné užaslé wow nad originálními sekvencemi či nad osobitým humorem se u mne nedostavilo. Při sledování mne pořád napadaly jiné snímky, v nichž se Aquaman shlédl - směsice Supermana, IronMana, Indiana Jonese, Black Panthera, Star Wars, Godzilly, Souboj Titánů nebo i Piráti z Karibiku a všemožné verneovky. Chyběla mi originalita, zážitek, který by byl hoden k zapamatování a byl by důvodem k dalšímu skouknutí. Mořský svět se dal využít mnohem více. 70% (viděl jsem: 1x cz dabing)

Linka - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Ale jo, dá sa přežít i když to nemá grády, abych byl natěšen na další díly. Každopádně dvě odlišné upoutávka na další díl toho ukázaly tolik, že už všechno vím. Na zabití večera pro nekonečně dlouhou dobu v tom problém nevidím. Když se nudíte a koupit si medvídka mývala si netroufáte :)

Transcendence (2014)

Zajímavé sci-fi, možná až moc psycholgicky komorní. (viděl jsem: nejméně 2x )