Ochránce (2012)

Další klasická šablonovitá "stathamovka". Žádné složité filozofování, ale pár vydařených akčních scén a hlášek. Lepší průměr. (DVD 2x)

Okamžik zlomu (2007)

Poutavé drama, které je bohužel relativně předvídatelné. Přesto lepší průměr. 70%

Oko dravce (2008)

Svižný thriller plný akce ve stylu špionážních filmů. Jen při několikátém shlédnutí musím odhánět myšlenky, že to bylo až příliš přitažené za vlasy a na co že vlastně "ten" všemocný potřeboval ty dva... 75%

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Celovečerní film mne v zábavě rozhodně nezklamal a za seriálem nezaostává. Herecké výkony naprosto přesvědčivé. Scény s Krobotem a Vetchým jsou bezchybné a k popukání! Tady by se měli tvůrci českých komedií inspirovat. 90% (viděno 3x)

Oktopus - Bankocetle (2023) (epizoda)

Případ zajímavý, hezky zamotaný. Krobot očekávaně výtečný, Šoposká už má ve scénáři umírněnějsí chování. Ani tomu neubral fakt, že jsem pachatele správně tipnul na první dobrou.

Oktopus - Falza (2023) (epizoda)

Prvnímu dílu jsem fandil a nadneseně přimhouřil obě oči a dal 4*. Druhý díl byl trochu utahaný a bohužel dost předvídatelný. Dobrý průměr.

Oktopus - Psina (2023) (epizoda)

Asi poprvé neměla Šoposká ani jednu scénu, kde by byla jak studenej čumák.

Oktopus - Syndikát koně (2023) (epizoda)

Trochu si zvykám . Krobot je fajn. Postava Šopovské je snesitelná, pokud zrovna nemá ve scénáři, aby se zachovala znovu jak zamindrákovaná všenesnášející čůza.

ONA A ON (2013) (seriál) odpad!

I zapřísáhlý ateista musí zvolat: (televizní) Bože, zač nás to trestáš... To co možna funguje např. v Anglii, se nemusí podařit v Čechách. U nás prostě ty skeče moc nefrčí. Brožova je sice pěkná ženská a Vašut má charizma, ale měl raději "prodávat" auta a degustovat víno. Tento koncept se nechytí. Prorokuji mu jepičí život. Viděl jsem sice jen pouhý jeden celý díl, ale "bavil" jsem se tak, ze další vidět už nemusím.

Oppenheimer (2023)

Vypíglované filmařské drama. To není životopisný dokument, ale ústředním motivem je spíše špionážní vyšetřovací drama s parádní zvukovou kulisou. Mnohdy dialogová smršť a přehršel postav je tak trochu i kámen úrazu, neboť jsem se občas (především ve finále) cítil tím davem a dialogovým tornádem uválcován. Parádně natočený film, který však nebude ve společnosti mezi násobnými shlednutími. 85% (viděl jem: 1x cz, domácí kino)