• Krátkometrážní

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Čí je tenhle seroš? (2022) (epizoda)

Upřímně, nevím jak to mám hodnotit. Jednou stranou mě bavilo sledovat She-Hulk jak rozhoduje o svém seriálu, druhou stranou takhle se zápletky opravdu neřeší. Pochopil bych to kdyby to jen něčemu trochu pomohlo ale aby to vyřešilo celý konflikt? Prorážení čtvrté stěny mám rád ale nemyslím si že by to mělo mít nějaký vliv na příběh, a už vůbec ne takhle velký. Návrat jedné postavy zcela zbytečný, představení jedné nové postavy zcela zbytečný, 9 epizod zcela zbytečných. Nehodnotitelné (radši).

Laboratorní krysy (2012) (seriál)

Sice jsem už pár let neviděl ani jednu epizodu, za to jsem seriál sledoval ve věku, kdy jsem byl cílovka a tehdy se jednalo o můj asi nejoblíbenější sit-com z Disney Channelu. Humor mi přišel celkem vtipný, postavy mě bavili a většina efektů mě netahala za oči. Pro mě ale nejsilnější stránkou celého seriálu byla od konce první série zápletka, která se rozvíjela většinou v pozadí a v druhé řadě zhruba v polovině nám pak přinesla záporáka, který dodal seriálu nějaký ucelený příběh co se čas po čase rozvinul a dodal tak seriálu něco, co v první sérii chybělo, a to napětí. Napětí, které neskončí ve stejné epizodě ve které začne ale trvá na skrz celé série. Když se tenhle ucelený příběh ve 4. sérii začal tříštit na víc linek tak už se to napětí trochu vytratilo, i tak si ale myslím že v druhé a třetí sérii právě tohle dělalo z Lab Rats můj nejoblíbenější sit-com. Speciálně stojí za zmínku konec 2. série, který je jeden z nejtemnějších závěrů série u podobných Disney Channel pořadů. Za 5* to není, dnes už bych nad tím určitě cringoval, ale ODPAD si to určitě taky nezaslouží, když dokázal zabavit cílovku. 55%

Cobra Kai - Extrémní opatření (2022) (epizoda)

Konečně opravdu dobrá epizoda!!! Daniel, který mě předchozí 4 díly absolutně vytáčel byl teď možná i tím nejlepším na téhle epizodě, což bych ještě při sledování té minulé řekl že není možné. Tenhle díl je také hodně příjemný sledovat díky vztahům, dojde tady k tak dlouho očekávaným usmířením a prozřením, a je škoda že si většinu těhle hezkých momentů z 1. poloviny 5. série nechávali až sem, tuhle epizodu to scie pozvedlo ale v těch předchozích to celkem chybí. Pouštíme se tady taky víc do akce, která nepůsobí jako že tam je protože prostě má být nějaká akce, ale celkem se tam hodí. Opravdu doufám, že tahle epizoda nebyla ojedinělý případ. 85%

Cobra Kai - Pád na dno (2022) (epizoda)

Tentokrát to byla prostě jen nuda. Jediná linka co ve mě nechává pocity je ta okolo Daniela a Silvera. Žasnu nad kroky Silvera a začínám nesnášet Daniela za jeho neskutečně pitomé chování. 50%

Cobra Kai - Hrátky s ohněm (2022) (epizoda)

Dějová linka ohledně Daniela má největší potenciál a zatím mi přijde nejhůř zpracovaná, především kvůli neustálému opakování co se tady vlastně děje kdyby diváci nedávali minulé díly pozor nebo nevím proč jinak to tam je, a Chozen mi taky začíná lézt na nervy. Linka se Miguelem a Sam byla určitě nadprůměrná pokud budu ignorovat to jak na konci zahodil dárek pro ní na zahradu (prostě proč?!). Johnny za mě tenhle díl táhnul se svojí normální životní zápletkou kterou ale pojal nenormálním způsobem. No a k Silverovu tahu na konci se radši nebudu vyjadřovat. 55%

Cobra Kai - Molé (2022) (epizoda)

Tady pro mě začíná 5. série Cobra Kai!!! Furt tam jsou nějaké hloupé momenty, ale oproti prvnímu dílu je to nic. Silver, Chozen, Hector a dokonce i Miguel tenhle díl naprosto táhnou (druhou stranou, jak by taky ne, když tu skoro nikdo jiný není). I přesto že to furt nedosahuje kvalit předchozích řad, tak teď už můžu říct že mám hype na zbytek série. 70%

Cobra Kai - Předaleko od domova (2022) (epizoda)

Nečekal jsem od toho nic velkého, tenhle seriál už podle mě měl skončit nejpozději u 4. série aby si zachoval kvalitu které dosahoval kolem 2. a 3. řady. První díl byl ale ještě o poznání horší než jsem čekal. Všechny příběhy co se tímhle dílem prolínaly byly celkem nudné. Jediná dějová linka, která měla potenciál byla zkažená tím, jak Daniel musel všechno vysvětlovat jako bychom předchozí řady neviděli a jak někdy pitomě se choval jeho nový spojenec. No a akci na konci podle mě jen tak tak zachraňovala hudba, a i tak jsem si jí moc neužil. Co mě zaujalo bylo to, že Danielův plán nebylo prostě sehnat dětem nového senseje a znovu ho někde porazit ale jít na to tenkrát jinou a poměrně i chytrou cestou. Podle toho jak jsou zatím hodnoceny další epizody věřím, že se to zlepší, ale pochybuju že to má vůbec šanci se rovnat těm nejlepším sériím. 45%

Šmoulové (2021) (seriál)

Podle těch pár epizod co jsem zatím viděl se jedná rozhodně o povedený remake, který možná i dosahuje kvalit původní pohádky

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Superlidské právo (2022) (epizoda)

Rozhodně o poznání lepší epizoda než první, především v druhé polovině, kdy na scénu nastupuje Emil Blonsky, který se automaticky stává (zatím) tím nejzajímavějším na celém seriálu. I přesto ale nemůžu popřít sympatičnost hlavní hrdinky, se kterou jsem po chvíli začal opravdu soucítít a přát jí to nejlepší. Díky zajímavému zvratu na konec je hajp na třetí epizodu u mě dost vysoký a jsem i zvědavý co tady vymyslí s Brucem u kterého tu byla teasovaná lehce bizarní dějová linka. Pokud se tady něco v porovnání s první epizodou nepovedlo, pak je to potitulkovka, která mi narozdíl od té první vůbec vtipná nepřišla, ale tak 100 lidí 100 chutí.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Normální nával zlosti (2022) (epizoda)

Průměrná první epizoda. Dostal jsem tak nějak to co jsem čekal, nic na víc, ale ani nic co by mi tam vyloženě vadilo. Origin ve smyslu získání schopností za mě celkem nezajímavý a rychlý, ale to zase vyvažuje srovnání se s schopnostmi, čemuž se věnuje celá epizoda podpořená úžasnou chemií mezi Jen a bratrancem Brucem. Navíc je na konci naprosto geniální potitlukovka, která je vtipná nejen v originále, ale dokonce i v českém dabingu.