K jezeru - Epizoda 8 (2022) (epizoda)

Ten konec byl blbej, proč ty kněžoury rovnou nazastřelili a mohli přežít všichni, místo toho se zmasakrovali ti naši navzájem.

K jezeru - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Krásná lokace. To je něco, takováhle (opuštěná) sovětská megastavba! Mimochodem, proč by měl v trezoru jenom voňavku a Geigerův detektor? :)

Avatar: The Way of Water (2022)

To je teda happyend, že povraždili všechny naše lidi. Samozřejmě, že modráci zase vyhráli. A to dokonce beze ztrát. Samozřejmě, to by se určitě stalo, kdyby banda pravěkých domorodců bojovala proti takhle skvěle vybavené armádě (kvůli tomu jsem mimochodem ohodnotil jako odpad i poslední díl 3. série Mandaloriana). Opravdu mě to šíleně rozčilovalo, jak vždycky skočil někde ze stropu nějakej modrák a povraždil třeba i beze zbraně v okamžení třeba sedm našich ozbrojenců. Jo a taky už laskavě předělejte tu věc, jak vždycky někdo střelil šíp do vrtulníku a hned prostřelil to sklo a zabil toho pilota. Tak by si tam asi dali ňáký neprůstřelný, ne? To byl ale blbej film, ještě že jsem na to nešel do kina. Jediná hezká část (za kterou jsem mimochodem dal jedenu ze dvou hvězdiček) byla ta, kdy se tmavší modráci dostali k tyrkysovým modrákům a prozkoumávali mořský svět. To byla vizuální nádhera. Vzpomněl jsem si na moji oblíbenou hru Subnautiku :). Druhá hvězda je za překrásný vizuální vzhled.

Star Trek: Picard - Season 3 (2023) (série)

Asi nejhorší řada Picarda. I tak ale docela dobrý počin, mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Lepší by podle mě byla ale řada typu řady první.

The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

Vizuálně nádherné, dějově však bohužel opravdový odpad. A samozřejmě – jak jinak – že prohrálo impérium, že každá střela vystřelená na stormtroopera ho rovnou zabila, zatímco každá střela na Mandaloriana se odrazila, že k doprovodu zatčeného Manda poslali jenom dva vojáky, že jakýkoli droid, co se dostal na nezabezpečenou základnu bez problému nahackoval systém, že i když se nedalo na konci zachránit, tak to nakonec stejně přežili... To bylo blbostí. Kdyby se radši vykašlali na Mandaloriana a šli dělat něco lepšího

Za světlými zítřky! (2023) (seriál)

Retrobudoucnost mě pobavila a potěšila zároveň :). Nic takového jsem v televizi nikdy neviděl, ale byla to sranda. Děj taky nebyl špatný, byly tam zajímavé zvraty. Jenom jsem ani úplně na konci nepochopil, jestli je ten hlavní ve skutečnosti dobrák a opravdu chce těm lidem zajistit bydlení, nebo jestli je to jenom další přetvářka.

The Mandalorian - Kapitola 23: Spiknutí (2023) (epizoda)

Mandaloriani nuda, zeleňák nuda, děj slabý. Zachránily to ty nádherné scény s impériem. Ale už je tu zase ta pitomost z minulé řady, že pár lidí postřílí klidně stovky imperiálů skoro bez zraněných. Proto se mi víc líbil Boba Fett, tam blbosti tohohle typu nebyly.