Jak jsem se stal Rusem (2019)

Klasický priebeh, bez žiadneho prekvapenia, je to přesně jak píše BOURQUE. Ale protože v prostotě je někdy krása, tak i tenhle film byl super. Bavil mě od začátku do konce + bonusem byl dabing.

Le Visiteur du futur (2022)

Film začal výborně, ale pak byl takový rozvleklý. Ale rozhodně stojí za zhlédnutí.

Du xing yue qiu (2022)

To byla paráda! A to je právě škoda, že se na takovéhle filmy nikdo nekoukne (v době, kdy jsem to psal, měl film kromě mě pět hodnocení). Každá americká hrůza běží alespoň na Netflixu, ale pořádná tvorba zapadne...

Silo - Holstonova volba (2023) (epizoda)

Dost nezajímavý děj, hodně se vleče. Vlastně nic moc nedává smysl a ani to nemá žádný pěkný sci-fi vzhled (spíš je to jako nějaký bunkr z 2. světové války)

Země na pouti 2 (2023)

Nikdy jsem neměl rád prequely, takže za mě byl první film lepší. Ale tenhle byl taky skvělý a pět hvězdiček si rozhodně zasloužil. Jediná věc, kterou si to kazili, bylo to, že tam vždycky něco strašně horlivě řešili (+ vůbec nebylo jisté, jestli to zvládnou) a přitom tam každou chvíli psali, za kolik minut to dokážou udělat :). Nepochopil jsem teda ještě to, kdo dělal ty hacky. Na konci říkali, že to byl MOSS, ale vždyť ten tou dobou ještě neexistoval... PS. někomu vadí propaganda Číny a Ruska? A co? Vždyť je to film z Číny. Stejně jako ve filmech z Ameriky jsou hrdinové Američani (a nikomu – včetně mě – to nevadí) a zlí Rusové, tak ve filmech z Činy jsou hrdinové Číňani a jsou tam hodní Rusové (a nikomu by to taky vadit nemělo).

Brave New World - Soma a Gomora (2020) (epizoda)

Tak vida, finále bylo hodně drsné :). Kolik bylo v předchozích dílech sexu, tolik bylo v tomhle díle zabíjení. Ale celý seriál bohužel moc nedával smysl. A podstatu Indry jsem nikdy neodhalil (+ se mi nikdy nepovedlo odlišit tu postavu, která asi Indru hrála). Co tam taky dělalo těch několik lidí v tom podzemí (bylo to pod zemí?). Co teda ta Indra vlastně chtěla? Zabít všechny, aby si mohla spojit jejich mysli se svojí? Buďto jsem hroznej pitomec, nebo to opravdu smysl nedávalo :). Ale drsný díl mě příjemně překvapil.

K zemi hleď! (2021)

Škoda toho depresivního konce. Zachránily to potitulkové scény :)