Valkýra (2008)

Na tenhle filmek jsem se dlouho těšil a bohužel hodně zklamal. Stručně (způsobem mě vlastním) to shrnu jako pěkně vypadající kohosi pohádku o tom, jak to asi tenkrát chodilo ve wehrmachtu. Psychologie postav tu prostě nezapřou současného amíka převlečenýho za němce v době WW2, což na mě působí značně kýčovitě a sakra komicky.

Star Trek (2009)

Celkově vzato **** si rozhodně zaslouží...z osobních důvodů jsem však nucen jednu ubrat.

Muka (2008)

Mno...jak tak pročítám komentáře, jsem nucenej přidat se na stranu těch co nemaj potřebu všechno furt škatulkovat a násladně ala "profesionalně" srovnávat. Podsouvání SAWu v komentářích je čirá pitomost která zavadí možného zájemce o tenhle kousek. Ale jinak se na to koukat dalo, jen se to prostě moc nepovedlo ;-)

Gran Torino (2008)

Jednoznačně nejvyšší hodnocení...plkat tu nic nehodlám a Vy se na to prostě podívejte

Pýcha a předsudek (2005)

Film pro holky staršího data... vše je uhlazené, vizuelně dokonalé...sry pánové a dámy, ale já jsem se neskutečně nudil.

Na cestě bez návratu (2009)

Mrzí mě, že jsem to skouknul s dabingem, kterýho jsem všeobecně nikdy nebyl radikalním odpůrcem. V tomto případě katastrofa - pro př. Madsena dabuje Brabec. Jinak z filmu jsem dost cítil stopy Tarantinovo Gaunerů, kterým ovšem nesahá ani po kotníky. Výsledně tedy rozhodně nedoporučuju.

Náš vůdce (2008)

Po shlédnutí tohohle filmu jsem získal hodně odlišný názor na věci, které již dávno považuji za zcela vyřešené... posuďte sami, vřele doporučuju.

Saw 5 (2008)

Krev ve filmu mi nevadí, ale čím dál víc mi vadí krev zbytečná...a tý už tady teče skutečně příliš. Saw je ve slepý uličce překombinovanosti, z čehož se 5ka snaží dostat a nejde na to až tak zle. Z toho důvodu zvedám hodnocení opět na ***. Upřímně...o 6ku nemám sebemenší zájem.

Pláč sovy (2009)

Pěknej filmeček, kterej mi nečekaně příjemně vyplnil jeden dlouhej čtvrteční večer.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Velmi zajímavě zpracovaná detektivka na satanistický téma se stupňující se atmosférou a dobrými herci. Konečný rozuzlení je bohužel levná záležitost a dle mého názoru celé dílko sráží.